Допоможе колонізувати Місяць: першу теплицю відправлять у космос вже наступного року

Допоможе колонізувати Місяць: першу теплицю відправлять у космос вже наступного року
Автор Желізняк Олександр в Новини

Корпорація Redwire навесні наступного року запустить в космос першу комерційну теплицю, щоб активізувати дослідження в галузі рослинництва за межами Землі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

За словами Дейва Ріда, менеджера Redwire з проекту теплиці, проект компанії, що займається космічною інфраструктурою, допоможе отримати критично важливу інформацію для місій NASA Artemis та інших проектів. Програма Artemis спрямована на відправку астронавтів на місяць і створення довгострокової місячної колонії.

У Redwire повідомили, що першим клієнтом компанії стане Комерційна Сільськогосподарська технологічна компанія Dewey Scientific. Новий проект повинен розширити можливості людства по вирощуванню сільськогосподарських культур в космосі.

Сучасна “космічна” продукція компанії включає повністю автоматизовану систему вирощування рослин для проведення досліджень на Міжнародній космічній станції.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що вчені виявили ідеальні місця для будівництва баз на Місяці. Йдеться про провали, в яких температура вище, ніж на поверхні супутника Землі.

Тим часом телескоп Hubble, що належить NASA, сфотографував галактику, яка викликає викривлення простору і часу.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда