Удари по російських базах у Криму, ймовірно, є частиною контрнаступу ЗСУ, – ISW

Удари по російських базах у Криму, ймовірно, є частиною контрнаступу ЗСУ, – ISW
Автор Желізняк Олександр в Новини

Удари по російських складах і базах постачання в Криму і навколо нього, ймовірно, є частиною контрнаступу ЗСУ для відновлення контролю над правим берегом Дніпра.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ISW.

Російські лінії постачання з Криму безпосередньо підтримують окупантів на материковій частині України, в тому числі в західній частині Херсонської області. Націленість України на російські наземні шляхи сполучення, тилові та допоміжні засоби в Криму узгоджується з українськими контрнаступальними діями, які також націлені на мости через річку Дніпро та російські елементи тилового забезпечення в окупованій частині Херсонської області.

Кінцевим результатом цієї кампанії, швидше за все, буде порушення здатності російських військ підтримувати механізовані сили на правому березі Дніпра, а також втрата можливостей захищати їх за допомогою авіації і артилерії на Лівому березі від українських контратак.

Ключові висновки ISW

Російські війська провели наземні атаки на Сході, але не змогли просунутися на північний захід від Слов’янська і на схід від Сіверська. Російські сили починають наступальні операції навколо Бахмута, на південний захід від Авдіївки і на південний захід від Донецька. Російські війська вели безуспішні наступальні операції на півночі і північному заході Херсонської області. У Міноборони Росії заявили, що українські сили в Нікополі готуються до провокацій на Запорізькій АЕС, таким чином створюючи інформаційні умови для подальших обстрілів Нікополя. Повідомляється, що чеченські підрозділи передислокуються в Херсонську область для затримання російських військових-дезертирів. Російські сили насилу набирають солдатів навіть на безпечні і престижні посади в армію РФ.

Нагадаємо, у вівторок, 16 серпня, в селищі Азовське почалася детонація складу з боєприпасами. Там почалася пожежа.

Більш детально про подію можете дізнатися в матеріалі РБК-Україна “Нові вибухи в окупованому Криму і знову з евакуацією: що відомо на цей момент”.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда