McDonald’s відновлює роботу в Україні: замовити страви можна лише через сервіс Glovo

McDonald’s відновлює роботу в Україні: замовити страви можна лише через сервіс Glovo
Автор Желізняк Олександр в Новини

Київ, 20 вересня 2022 року, McDonald’s розпочинає поетапне відновлення роботи в Україні, відкриваючи перші три ресторани в Києві. Отримати замовлення можна лише через послугу McDelivery, яку ексклюзивно забезпечує Glovo.

Cпочатку доставка запрацює у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. Приблизно через тиждень в місті відновлять роботу ще сім закладів, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та інших містах на Заході країни. До початку жовтня в Києві можливість зробити замовлення буде виключно через сервіс Glovo. В інших містах запуск закладів також розпочнеться з доставки.

Замовити страви можна на сайті або через додаток Glovo на Android та iOS.

“З сервісів доставки Glovo першими почали співпрацю з мережею ресторанів McDonald’s в Україні ще в 2018 році. Тому сьогодні ми особливо раді нашій співпраці у відновленні роботи ресторанів і готові разом задовольняти очікування користувачів, пропонуючи швидку доставку улюбленої мільйонами українців їжі”, – коментує Євген Тришин, генеральний менеджер Glovo в Україні.

Кур’єри Glovo доставлятимуть замовлення з ресторанів з 9:00 ранку до 9:00 вечора щодня. Доставка Glovo буде здійснюватися з усіх відкритих ресторанів McDonald’s.  Дізнатися про відновлення роботи закладів та радіуси доставки через Glovo  можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s.

 

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі замовлення на платформі Glovo доставляють більше 75 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до повномасштабного вторгнення рф був представлений у 39 містах. Наразі сервіс працює у 38 містах.

Джерело: Народна Правда