Які іграшки вибрати у пісочницю?

Які іграшки вибрати у пісочницю?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Діти люблять ігри в піску – це знає кожна мама чи будь-який тато. А щоб ігри в пісочниці були цікавими, корисними та розвиваючими, важливо правильно підбирати іграшки для ігор із піском. Пропонуємо розібратися в тому, які іграшки найкраще купити дитині для ігор у пісочниці.

Які іграшки для пісочниці вибрати?

Є жарт, що можна принести в пісочницю безліч іграшок, але дитині буде цікавіше грати з паличкою, знайденою під деревом. Це справді може бути так, якщо бездумно купувати нецікаві іграшки. Сьогодні для пісочниць пропонується безліч іграшок:

  1. Іграшки вантажівки. У них можна насипати пісок і висипати за допомогою кузова-самоскида. Також у багатьох вантажівок є кільце, до якого можна прикріпити мотузку, щоб тягнути машинку за собою.
  2. Лопатки. Це найпопулярніші іграшки для пісочниці. Лопатками копають, рівняють, пересипають пісок і роблять усе, що завгодно. Можна купити цілий набір – від маленького совочка для «будівельних» робіт до великого – для наповнення цебра.
  3. Грабельки та інший «садовий» інвентар. Для вирівнювання та просіювання піску, а також створення візерунків та ліній, найкраще підходять граблі. Це можуть бути прості пластикові варіанти з 3-4 зубами для найменших або стильних металевих грабельок з красивими дерев’яними ручками для старших дітей.
  4. Форми. Або як ми їх називали – “пасочки” або “пасочки”. Це можуть бути найпростіші геометричні фігури – кола, квадрати, трикутники тощо. Також бувають форми у вигляді тварин, птахів, рослин та інших об’єктів. А “круті” – великі форми, за допомогою яких можна відразу ж “відгрохати” замок – часто такі купують для поїздки на море.
  5. Склянки. З їх допомогою можна робити будівельні блоки для веж і замків. При цьому одноразові стаканчики – сумнівна економія, краще придбати якісний та яскравий набір. Бувають комплекти, які складаються як матрьошка.
  6. Відерко. Це, мабуть, поряд із грабельками та совочком – головний символ пісочниці. З ним можна отримати найбільші паски, а також у відерце можна зібрати все необхідне. Головне, щоб розмір був придатним для дитини.

Також для пісочниці можна купити сито, різну техніку, млин чи лійку. Головне – купуйте якісні іграшки від перевірених виробників, а також зважайте на інтереси дитини. І не недооцінюйте пісочницю, адже пару плям на одязі – ніщо порівняно з користю від «пісочних» ігор.

Джерело: Народна Правда