Зрадники Ілля Кива та Костя Калоша (Костянтин Бедовой) радіють звільненню Медведчука: думають, він допоможе путіну виграти війну

Зрадники Ілля Кива та Костя Калоша (Костянтин Бедовой) радіють звільненню Медведчука: думають, він допоможе путіну виграти війну
Автор Желізняк Олександр в Новини

Поки українці радіють поверненню з полону захисників «Азовсталі», депутат-зрадник Ілля Кива та його прихвостень — сепаратист Константин Бедовой (Костя Калоша, на фото угорі ліворуч) розраховують, що передача росії Віктора Медведчука допоможе путіну виграти війну.

Про це повідомляє Інформатор.

Нагадаємо, вночі 22 вересня 215 українських захисників обміняли на кума путіна Віктора Медведчука і 55 російських військових.

На думку Киви, який переховується в Москві і не вилазить зі студій пропагандистських помийок, Медведчук допоможе путіну реалізувати так званий план поділу України, за яким західні області мають відійти Польщі, а південь та схід — росії. Зрадник також радіє оголошеній в росії мобілізації. У своєму телеграм-каналі він написав: «Осінь заграє новими фарбами».

В хворій уяві Киви, у разі реалізації цього задуму, путін призначить його чи не «прем’єр-міністром Малоросії». Його спільник Костя Калоша, який вже півроку ховається за кордоном, заворушився і також планує повернутися в окуповану путіним Україну. Нагадаємо, Калоша втік спочатку до Болгарії, а потім до Молдови. Це сталося після того, як захисники України знищили його надії стати російським «комендантом» селища Білогородка на Київщині.

Як повідомлялося раніше, Кива і Калоша підтримують зв’язок. З Москви та Кишиніва координують так звані «сплячі» ДРГ в український містах, а також допомагають окупантам встановлювати «порядки» на тимчасово окупованих територіях: шукають серед місцевих колаборантів і коригувальників.

«Україна вже скоро увійде до складу росії. Нам на роду написано бути разом — росіяни, українці, білоруси один народ — ми росіяни», — марить Кива в своєму телеграм-каналі. Насправді ж Медведчуку в кращому випадку світить повторити долю Януковича, в гіршому — відповісти головою за мільярди російських рублів, які він отримував всі ці роки і мав витрачати на «підготовку» України до нашестя орди: зустріч окупантів квітами, парад на Хрещатику та інші нездійсненні путінські фантазії. Тож захистити Киву та Калошу буде просто нікому: або міжнародний трибунал, або б’ють їхні ж кремлівські господарі, як це повсякчас відбувається з колаборантами, що більше не мають жодної цінності.

Джерело: Народна Правда