Скажена ботоферма і цукерки з Білорусі. Порошенку — 57!

Скажена ботоферма і цукерки з Білорусі. Порошенку — 57!
Автор Желізняк Олександр в Новини

57-ліття Петра Порошенка його паства відзначає потужним інфоштормом. Пов’язані з сивочолим гетьманом ЗМІ рясніють вітаннями та минулими досягненнями. Марина Порошенко поділилася, як це — бути із таким чоловіком-«віхрем». Нардеп від ЄС Княжицький згадує «армію. мову. віру», а однопартійці калібром менше оголосили збір коштів на подарунок — тагяч. Переплюнули навіть зворушливу історію з лафетом.

Любов Петра Олексійовича до уваги та народного захоплення з роками, здається, тільки посилюється. Тож тимчасову відсутність на телебаченні Порошенко і  його прибічники компенсують в соцмережах. Кожний вантаж волонтерської допомоги від його фонду супроводжується десятком відео, фото і постів. По мережі гуляють темники з офісу ЄС про нібито його персональні домовленості з США про постачання зброї. Прихильники п’ятого носять соцмережами відверто проросійські наративи про типу «конфлікт» між Зеленським та Залужним, накидують на волонтерів, волають про здачу територій, зраду наших військовополонених, шерять відверто шкідливі фейки. Доходить навіть до того, що у війні не Путін винен і навіть не росіяни. У хворій уяві вина за жахіття лежить особисто на Зеленському. До речі, ботоферма іменуює його не інакше як «Vолодимир Zеленський». Перекладати вину з терориста номер один на політичних опонентів всередині країни — ну так, це дуже патріотично. Втім це цілком у дусі Євросолідарності.

Водночас прихильники сивого геть не помічають важливого. Наприклад, того, як фракція ЄС в Київраді зривала перейменування вулиці Московської. Несподівано на засіданні комісії перша заступниця голови комісії від ЄС Дінара Габібулаєва запропонувала перейменувати Московську на вулицю Європейського Союзу, а не на Князів Острозьких, як проголосували кияни. Тобто в столиці могла б з’явитися буквально вулиця ЄС, вулиця імені Порошенка! На щастя, ініціативу заблокували, а колишній Московській все ж дали адекватну назву.

При цьому адепти гетьмана не бачать жодних протиріч. З одного боку, війну виграє армія, збудована ним безпосередньо. З іншого, ця армія гола і боса. На їхню думку, нинішнє політичне керівництво неправильно воює. В той час як команда Порошенка взагалі не воювала, уклавши антиукраїнський Мінськ-2. Якби п’ятий став шостим, яка вирогідність того, що «Мінськ-3» з’явився б в нас ще в квітні?

У Порошенка дорікають Зеленському Єрмаком-«агентом Кремля», але мовчать про власні договорняки з кумом Путіна Медведчуком. Перед обміном зрадник дав проти Порошенка свідчення. Мовляв той не лише звертався з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх інстанціях. Власне зрадник цілком підтвердив версію журналістів-розслідувачів з Bihus.info.

Дорікають Зеленському Коломойським, але геть забули про Роттердам+ і Ахмєтова. Закидують корупцію на великому будівництві і зовсім не кажуть про Свинарчуків. Цікаво, де ця сімейка зараз — в «батальйоні Монако» чи в «теробороні Відня»?

Ну і солоденьке на десерт. Порошенку знадобилося кілька років і безліч втрачених балів рейтингу, щоб нарешті відмовитися від ліпецької фабрики «Рошен». Але ж дві гривні самі себе в кишеню не покладуть. Журналіст Сергій Іванов сьогодні опублікував «святкове» — коробку цукерок «Вечірній Київ», імпортовану в липні 2022 року з… Білорусі.

«Ну не можна так просто взяти і припинити торгівлю з ворогом. Якщо не вугілля з солярою, то хоча б цукерки. В той час коли держава і світ запровадили санкції проти Білорусі. Петро Порошенко, з уродинами. Дякую», — привітав Іванов.

Продовжувати можна довго. Але досить. День народження врешті решт. 57 років в Порошенка один раз в житті. Як власне і президентський термін.

Джерело: Народна Правда