Свято 2 жовтня: що суворо не можна робити цього дня, у кого день ангела

Свято 2 жовтня: що суворо не можна робити цього дня, у кого день ангела
Автор Желізняк Олександр в Новини

2 жовтня православний світ відзначає церковне свято мучеників Трохима, Саватія та Доримедонта. Вони постраждали за віру від рук язичників у 3 та 4 століттях.

Про всі традиції та заборони цього свята читайте в матеріалі Styler.

Ці святі вважаються покровителями бджіл та бджолярів. У цей день люди збирають мед та готують вулики до зими. Пасічники влаштовують “медове свято” та пригощають медом рідних та сусідів.

2 жовтня для здоров’я потрібно зранку з’їсти чайну ложку меду на голодний шлунок та попити водою. Тоді людина до зими не занедужає. Розчинений у склянці води мед п’ють при болях у шлунку, печії, нудоті. Молодь цієї дати влаштовувала Трохимівські вечори – гуляння, на яких шукали собі пару.

Головні прикмети цього дня Багато жолудів – до гарного врожаю пшениці наступного літа.

Журавлі високо летять до теплої осені.

Вранці туман обіцяє теплу осінь.

У цей день у цей день очікується сніг.

Що не можна робити у цей день Не варто у цей період приймати важливі рішення. Не варто вести переговори та здійснювати серйозні вчинки. Сьогодні не можна лінуватися і брати до рук гострі колюче-ріжучі предмети. 2 жовтня не можна позичати і самим позичати, навіть сіль.Хто має День ангела?

Сьогодні іменини відзначають власники таких імен: Федір, Трохим, Теодор, Ніл, Микола, Макар, Костянтин, Ігор, Єгор, Давид, Георгій, Гавриїл, Олексій та Марія.

Раніше ми писали просвітські свята, які на нас чекають у жовтні 2022 року.

Також читайте, коли вітати вчителів на День учителя 2022 року.

Джерело: Народна Правда