Як вибрати найкращий пилосос для покупки в 2022 році

Як вибрати найкращий пилосос для покупки в 2022 році
Автор Желізняк Олександр в Новини

Він потрібен кожному, але вибір відповідного пилососу для дому може бути дуже складним через велику кількість брендів та моделей.

Ваш пилосос, від бездротового та ручного до вертикального та циліндричного, повинен відповідати вашим потребам, а також розміру та плануванню вашого будинку.

Крім того, кожна модель включає безліч різних функцій, будь то збільшений час автономної роботи, надпотужне всмоктування або насадки для прибирання важкодоступних місць або шерсті домашніх тварин.

Пилососи входять до числа інноваційних продуктів, які зробили революцію у повсякденному житті людей. Вам більше не потрібно годинами намагатися прибрати брудну кімнату або килим, тому що пилосос може зробити цю роботу за вас.

В даний час технології покращили та змінили кожен аспект життя, від комп’ютерів до принтерів та багато іншого. Пилососи входять до цих інноваційних продуктів, які зробили революцію в повсякденному житті людей. Людям більше не доводиться годинами намагатися прибрати брудну кімнату чи килим, бо пилосос може зробити цю роботу за вас.

Але з такою кількістю типів пилососів на ринку може бути важко зрозуміти, який із них підходить для вашого будинку. Вам потрібен дротовий чи бездротовий пилосос? Або, можливо, підійде вертикальна модель 2-в-1, яка може перетворитися на портативний пристрій для невеликих завдань із прибирання. Якщо, з іншого боку, ви хочете відпочити і розслабитися, нехай робот-пилосос зробить всю важку роботу за вас.

Як вибрати найкращий пилосос для свого будинку?

Що вибрати дротовий чи бездротовий пилосос? Якщо вага стоїть на першому місці у вашому списку пріоритетів, то вибір бездротового пилососа гарантує, що ви отримаєте найлегші моделі. Взагалі кажучи, бездротові пилососи легші, ніж їхні провідні аналоги.

Проте вказана вага — не єдине, що слід враховувати. Навіть легкий бездротовий пилосос може бути важким, якщо його вага не збалансована. Варто подумати, чи ви надаєте перевагу моделі, в якій вся вага зосереджена вгорі біля ручки або ближче до підлоги.

Це рішення може залежати від причини, через яку вам потрібен легкий пилосос. Чи це слабкі суглоби чи проблеми з рухливістю, універсального рішення не існує.

Вибрати пилосос із мішком чи без мішка?

Для простоти та зручності нині найбільш поширеним вибором є пилососи без мішка. Пилососи без мішків також мають меншу вагу. Пилососи, які збирають пил у мішок, стають дедалі важчими в міру заповнення мішка, тоді як модель без мішка можна часто спорожняти, щоб уникнути цього.

Що робити, якщо навіть найлегший пилосос не підходить?

Якщо ви не можете знайти пилосос, досить легкий для комфортного використання, рекомендуємо дивитися у бік роботів-пилососів. Ці розумні маленькі прибиральники можуть самостійно носитися по дому, збираючи весь бруд і сміття, доки ви піднімаєте ноги. Більшістю з них тепер можна керувати за допомогою програми на телефоні, яка відображає план вашого будинку, дозволяючи відправляти робота для прибирання вибраних областей або кімнат. Ви навіть можете запланувати прибирання у певний час та дні, які вам підходять.

За останні кілька років роботи-пилососи пройшли довгий шлях, значно покращили всмоктування бруду. Але вони не можуть дістатися скрізь, тому покупка легкого та портативного ручного пилососу дозволить вам зібрати все, що пропустить робот.

Який найкращий пилосос?

Кращий пилосос для вас залежить від розміру та планування вашого будинку, а також від того, чи шукаєте ви щось легке та маневрене або щось міцніше та потужніше.

Подумайте про функції, які можуть полегшити ваше життя, такі як насадки для видалення вовни домашніх тварин, термін служби батареї та час заряджання; і скільки місця займає пилосос, коли він не використовується.

Джерело: Народна Правда