Будні божевільних: Ківа з Костею Калошею (Костянтином Бєдовим) націлилися на Полтавську область

Будні божевільних: Ківа з Костею Калошею (Костянтином Бєдовим) націлилися на Полтавську область
Автор Желізняк Олександр в Новини

Втікач Ілля Ківа продовжує загрожувати Україні ядерним ударом і замахнувся на окупацію рідної для нього Полтавщини. Його шістка Костянтин Бідовий на прізвисько Костя Калоша вже отримав команду активізувати агентурну мережу в області.

Ківа після початку повномасштабної війни втік до Москви, проте досі зберігає зв’язки із п’ятою колоною всередині країни. Посередником у цих комунікаціях виступає сепаратист Костя Калоша, який переховується у Молдові.

3 жовтня Ківа написав у telegram-каналі чергову нісенітницю про те, що захід програв війну, а Україна неминуче стане колонією Росії: «Україна повертається додому! Незабаром і над Полтавською областю розвиватимуться російські прапори».

Незважаючи на всю абсурдність та нереальність планів щодо окупації Полтавщини, Ківа на замовлення Кремля почав вкидати такі тези. За нашими даними, він уже підключив свою шістку Костю Калошу. Той отримав завдання встановити контакт із місцевими кримінальними авторитетами, готовими за необхідності стати колаборантами.

Як повідомлялося раніше , Ківа та Калоша підтримують зв’язок: з Москви та Кишинева координують «сплячі» російські ДРГ і допомагають колаборантам на тимчасово окупованих територіях України. Ці двоє раділи обміну кума Путіна Медведчука. На думку Ківи, він допоможе Путіну виграти війну і стане “президентом Малоросії”, призначивши Ківу як мінімум “прем’єр-міністром”.

Ще до вторгнення Росії в Україну Калоша неодноразово робив антиукраїнські заяви, відкрито підтримував Путіна та агресію РФ, стверджував, що «Україна та Росія – єдина країна – Російська Імперія», а «Путін – наш лідер». Записував відео з «Путін допоможи» та називав воїнів «Азова» вбивцями. У квітні 2022 року в мережі з’явився відкритий лист Калоші Путіну. У ньому колаборант просить «звільнити Україну від неофашистів», а також надати йому громадянство та політичний притулок у РФ.

Тим часом полювання українських патріотів на Калошу продовжується. Вони провели кілька акцій біля його будинку в Білогородці, а також комерційних приміщень, що належать йому в Києві. Крім того, Калошу «відвідали» у Болгарії, після чого він негайно втік до Молдови.

Джерело: Народна Правда