Ці помилки повторює майже кожен! Як правильно підготуватись до Різдвяного посту

Ці помилки повторює майже кожен! Як правильно підготуватись до Різдвяного посту
Автор Желізняк Олександр в Новини

Різдвяний піст цього року розпочався 15 листопада для християн, що святкуватимуть Різдво 25 грудня. А для вірян, які відзначатимуть його 7 січня, початок посту припадає на 28 листопада.

Як правильно розпочати піст та яких помилок не варто допускати, читайте у матеріалі Styler.

Чому не можна різко розпочинати піст?

Організм важко переносить різку відмову від білкової їжі і суворе обмеження в жирах. Це може знизити працездатність, викликати апатичний стан і навіть призвести до анемії. Тому у піст потрібно входити поступово.

Відмовтесь від посту, якщо маєте хвороби шлунково-кишкового тракту. Також його не можна дотримуватись людям, які відновлюються після операцій, вагітним жінкам, дітям.

Як підготувати організм до посту? За 7-10 до початку посту поступово зменшуйте вживання тваринної їжі. Перейдіть на легкі страви без м’яса, яєць, солодощів та інших продуктів, що заборонені під час посту. Складіть меню на кілька тижнів, орієнтуючись на правила Різдвяного посту. Це полегшить потім щоденне приготування їжі. Харчуйтесь максимально різноманітно, щоб організм отримував усі необхідні мікроелементи і був ними насичений.Які помилки допускають ті, хто постують? Найпоширеніша помилка – відмова від підготовчого етапу. Різкий початок посту додає стресу організму, йому важче буде справлятись із своїми функціями. Більшість вірян вибирають один вид крупи, овочів і фруктів та строго вживають тільки їх до закінчення посту. Така одноманітність їжі призводить до нестачі мікро- і макроелементів, а це шкодить здоров’ю. Ті, хто постують часто тамують голод дозволеною їжею. У результаті переїдають й потім мучаться від болю у шлунку чи відчуття важкості. Нестача в раціоні рослинних жирів. Це може спричинити надмірну сухість шкіри й ламкість волосся. Важливою умовою постування є споживання різноманітних олій та горіхів.

Читайте також, які народні методи більше шкодять, ніж лікують.

Нагадуємо, раніше ми писали про методи, які допоможуть позбутись болю без таблеток.

Джерело: Народна Правда