У Києві розгорнуть близько 500 "пунктів незламності": які умови та адреси

У Києві розгорнуть близько 500 "пунктів незламності": які умови та адреси
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Києві розгорнуть приблизно 500 “пунктів незламності” для захисту жителів та гостей столиці під час надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Які умови в “пунктах незламності”

Зазначається, що всі такі об’єкти будуть забезпечені головними базовими послугами:

електрикою, теплом, водою, мобільним зв’язком, інтернетом через StarLink, першою медичною допомогою, кімнатами “матері та дитини”.У Києві розгорнуть близько 500 "пунктів незламності": які умови та адреси

Що є в “Пунктах незламності” (фото: nezlamnist.gov.ua)

Де їх знайти

Інформацію про їхнє розташування можна дізнатися у районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або за посиланням https://nezlamnist.gov.ua/

В одному такому пункті, залежно від умов, зможе одночасно перебувати від 40 до 500 осіб, причому немає жодних обмежень щодо часу перебування.

“Військове керівництво міста закликає бізнес долучатися до ініціативи і створювати на базі своїх закладів пункти обігріву. Це в майбутньому розвантажить “Пункти незламності” та дозволить більшій кількості мешканців отримати захист в разі виникнення надзвичайної ситуації”, – повідомляють у КМДА.

Зазначимо, що наразі такі об’єкти розгортаються по всій Україні. Станом на кінець 23 листопада кількість відкритих пунктів склала 3024. Створюються “пункти незламності” у зв’язку з ворожими ракетними атаками по Україні та масовим знеструмленням по всій країні.

Нагадаємо, раніше влада Києва заявляла, що в місті у разі надзвичайних ситуацій взимку може розгорнути близько тисячі пунктів обігріву для жителів столиці.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна у Telegram.

Джерело: Народна Правда