Назвали найшкідливішу кашу, яку краще ніколи не їсти

Назвали найшкідливішу кашу, яку краще ніколи не їсти
Автор Желізняк Олександр в Новини

Часто українці купують кашу лише через те, що товар має гарне впакування. Але насправді від неї немає користі організму!

Про те, яка каша є марною і навіть шкідливою, розповів у своєму YouTube-каналі відомий педіатр Євген Комаровський.

Яка каша найшкідливіша

Так, лікар Комаровський не радить купувати вівсянку. Але важливо уточнити, що йдеться саме про вівсянку швидкого приготування з пакетиків.За словами педіатра, це “найшкідливіше, що можна тільки придумати”.Водночас, зазначає Комаровський, якщо хочете отримати хоч якусь користь від вівсянки, то треба купувати та готувати крупу у пластівцях, яку треба варити.Також шкідливою кашею вважається манна, якою годували всіх нас у дитинстві, а бабусі досі продовжують підгодовувати нею онуків.

Справа в тому, що манна каша – це вуглеводи, що легко засвоюються, які не дають нічого хорошого нашому організму.”Найкорисніше у крупі завжди в оболонці, якої манка по суті позбавлена ​​при обробці”, – каже Комаровський.Третьою крупою у списку найшкідливіших, на думку лікаря, є білий рис. Його Комаровський називає просто – “ніяким”. Одним словом, ніякої користі рисова каша організму не приносить.

А які ж каші корисні

Лікарі вирахували сім найкорисніших каш.На першому місці стоїть гречка, далі вівсянка (не з пакетиків), далі перлівка, пшоно, кукурудзяна крупа, бурий рис, а також лляна крупа.Важливо пам’ятати, що корисність каші залежить не тільки від того, яка це крупа, а ще від того, у чому ми цю кашу варимо – у воді чи молоці.Наприклад, гречка при варінні в молоці втрачає своє залізо. Це не означає, що це погано, адже залізо можна отримати з інших продуктів.

Раніше ми розповідали про те, які 7 круп не треба варити.

Читайте також про те, яке м’ясо онкологи називають найшкідливішим для здоров’я.

Джерело: Народна Правда