Свято 2 грудня: чому цей день небезпечний, що сьогодні не можна робити, хто має іменини

Свято 2 грудня: чому цей день небезпечний, що сьогодні не можна робити, хто має іменини
Автор Желізняк Олександр в Новини

2 грудня православні вшановують пам’ять пророка Авдія.

Читайте в матеріалі Styler про всі прикмети і заборони цього дня. Також ви дізнаєтесь, кого сьогодні привітати з іменинами.

Святого Авдія вважають покровителем сім’ї, домашнього господарства та подружнього кохання. Цю дату подружжю потрібно провести за спільним заняттям – тоді їхні почуття будуть міцними.

Ця дата загалом вважається небезпечною та нещасливою. Краще без великої потреби з дому не виходити. Особливо ретельно берегтися потрібно вагітним жінкам. Злі сили відлякували гострими предметами: наприклад, ставили косу біля дверей.

Головні прикмети цього дня Сильний вітер обіцяє затяжну зиму. Багато снігу випало – на хороший урожай наступного року. Ясне небо віщує морози. Якщо вітер змінив напрямок, то погода скоро зміниться.Що не можна робити у цей день 2 грудня не слід з’ясовувати стосунки з близькими, а також зустрічатися з ворогами. Не рекомендується цього дня звертатися за допомогою. Не виходьте 2 грудня з дому без особливої потреби, кажуть, що цього дня на вулицях лютує нечисть.У кого сьогодні іменини

Веніамін, Адріан, Аза, Олександр, Валентин, Герасим, Григорій, Денис, Дмитро, Іван, Ігнатій, Іларіон, Костянтин, Михайло, Петро, Порфирій, Сергій, Федір.

Читайте також про свята, які відзначатимуть українці у грудні 2022 року.

Раніше ми докладно розповіли про Різдвяний пост цього року. Дізнайтеся, чи можна дотримуватися посту і як це правильно робити.

Джерело: Народна Правда