Чому швейцарський годинник найкращі?

Чому швейцарський годинник найкращі?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Кожному відомий швейцарський наручний годинник за його якість і безліч інших переваг, з якими варто ознайомитися докладніше. Для цього можна перейти на Watches-Master.ua, де представлені надійні бренди та їх різноманітні колекції на будь-який смак.

Швейцарський годинник коштує дорого, тому доступний лише заможним людям. Це розкішний та статусний аксесуар, який і сьогодні має стабільний попит. Він підкреслить матеріальний добробут власника та його смак.

Чому швейцарський годинник найкращий?

Швейцарський годинник заслужено визнаний найкращим і надійним у світі завдяки безлічі незаперечних переваг. До них відносять:

 • бездоганна якість;
 • хронометрична точність;
 • прикраса коштовним камінням;
 • використання високоякісних та рідкісних матеріалів;
 • багатофункціональність;
 • впровадження інноваційних розробок та ін.

Такий хронометр – це ідеальне поєднання стилю та елегантності, якості та надійності, довговічності та функціональності. Це справді справжній витвір мистецтва, і багато моделей збираються вручну, що відбивається на кінцевій ціні.

Наручний годинник від швейцарських мануфактур є в колекції багатих та впливових людей, для яких важливий статус. При виборі хронометра звертають увагу не тільки на популярність та надійність бренду, але й тип механізму та експлуатаційні характеристики.

У будь-якому випадку оригінальний швейцарський годинник характеризується оптимальним співвідношенням найвищої якості та вартості, і кожен виріб має свій паспорт та серійний номер. Це свідчить про престиж та індивідуальність, адже кожна модель неповторна.

За типом механізму розрізняють годинник механічний і кварцовий. Вони мають особливості, але класикою по праву вважається механіка.

Особливості механічного годинника Ulysse Nardin

Спочатку годинникова мануфактура Ulysse Nardin механічний годинник виробляла для моряків, а як логотип використовується корабельний якір. Вони швидко завоювали популярність серед цінителів дорогих та стильних аксесуарів, оскільки є показником смаку, багатства та елегантності.

До відмінних особливостей механічного годинника Ulysse Nardin відносять:

 • використання нестандартних матеріалів;
 • розкішний дизайн;
 • хронометрична швейцарська точність;
 • оригінальне поєднання діамантів з титаном та сталлю;
 • різноманітність форм корпусу та ін.

Кінцева вартість механічного годинника залежить від різних факторів, у тому числі і функціональності, матеріалу для виробництва корпусу, дизайну. Наприклад, корпус може бути виготовлений із сталі або титану, золота або платини. Функціональність – корисні додаткові опції, наприклад, індикатор запасу ходу, будильник, вічний календар, покажчик місячних фаз та ін.

Купувати оригінал швейцарського наручного годинника слід тільки у перевіреному онлайн магазині, де є офіційна гарантія від виробника, гарантійне сервісне обслуговування, викуп та обмін.

Джерело: Народна Правда