Кращі сайти англійської для дітей

Кращі сайти англійської для дітей
Автор Желізняк Олександр в Новини

Бажаєте дати додатковий імпульс вашим дітям у вивченні мови? Навіть якщо ваша дитина вже робить гарні успіхи, настає момент, коли їй, швидше за все, набридають вправи та робочі листи.

Чи можна їх звинувачувати? Насправді дітям часто потрібно відпочивати від традиційних уроків у класі.

Ось тут і приходять на допомогу онлайн-ресурси. Існує безліч веб-сайтів, які допомагають дітям практикувати широкий спектр навичок, не виходячи із власного будинку.

Багато з цих веб-сайтів переповнені кумедними заняттями, до яких діти повертатимуться знову і знову! Не забуватимемо, що багато з цих сайтів також надають безкоштовний контент.

1. Унікальна Розвиваюча Програма Англійської Для Дітей від Оксани Долинка (BistroKidz.com)

Автор цього курсу Оксана Долинка — творець онлайн-школи англійської мови BistroEnglish.com. Оксана має величезний досвід і сертифікат Кембриджу!

А у цій статті ми розповімо про програму Оксани англійської мови для малюків (BistroKidz.com). Програма розроблена для юних студентів від 1 до 5 років.

Основна увага приділяється навчальним відеороликам, кожен урок є коротким відеоуроком, на якому малюк не тільки вивчає англійську, але й розвиває увагу, логічне мислення, концентрацію та пам’ять.

Кожен урок — не просто нудне заняття, де малюк навчає нових слів, а захоплююча гра з барвистими персонажами. Завдяки цьому навчання стає не тільки корисним, але і дуже захоплюючим. Такий підхід мотивує дітей до вивчення нових речей.

BistroKidz.com не просто пропонує розрізнені між собою відеоуроки, а цілий зв’язковий курс. Кожне наступне заняття пов’язане із попереднім. Таким чином, завдяки цьому курсу ваша дитина зможе вивчити всю область англійської мови, без будь-яких прогалин.

2. Freddie’s Ville

Це сайт, який допомагає навчати дітей за допомогою мультиплікаційних відеороликів, ігор, робочих листів, програм та іншого. Уроки побудовані навколо концепції екологічно чистого містечка, де жаби живуть у гармонії із природою.

Ресурс пропонує веселі граматичні ігри для дітей – інтерактивні вправи та практичні заняття онлайн.

3. Study Languages Online

Веб-сайт допомагає дітям вивчити найпоширеніші слова. Заняття спрямовані на практику та повторення звуків та мови.

Курс поділено на п’ять блоків. Спочатку діти вивчають англійську абетку, а наприкінці переходять до простих часів.

4. Teremoc

Багато інтерактивних ігор на ресурсі спрямовано вивчення мови. Цей веб-сайт для вивчення англійської мови допомагає молодим учням у галузі математики, природничих наук, мистецтва та читання. Діти можуть навчатися в ігровій формі за допомогою головоломок, ігор, пісень, книг, анімації.

5. Fun English Games

На цьому сайті представлені різноманітні навчальні заняття та вправи, які допоможуть дітям познайомитися з англійською. Теми включають читання, лист, граматику, орфографію, поезію, дебати, пунктуацію, використання словника, структуру речення та багато іншого.

Як бачите, існує безліч сайтів для вивчення англійської для дітей. Зараз найкращий час, щоб почати навчання вашої дитини.

Ці ресурси повинні допомогти вашій дитині освоїти мову і зрештою досягти повної швидкості. Ми ж рекомендуємо звернути увагу на “Програму Англійської для Дітей” від Оксани Долинка, вашому малюкові тільки сподобається.

Джерело: Народна Правда