Юрій Ванетик про дешеву пропаганду РФ і дурість, що вимиває мізки у росіян

Юрій Ванетик про дешеву пропаганду РФ і дурість, що вимиває мізки у росіян
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Захід насторожує невідомість у разі можливого майбутнього розвалу Росії. А Росія продовжує лякати Захід, зокрема США можливими наслідками для всього світу у разі подальшої підтримки України.

Лякають росіяни по-різному: через власні пропагандистські ЗМІ, через західні так звані «ЗМІ» і, щоб занадто сильно не морочитися, просто організуючи так звані «мітинги російських патріотів-антиНАТОвців», що бадьоро демонструють час від часу на вулицях різних російських міст картонні макети ракет з криво наляпаною фарбою наляканою фразою: «На Вашингтон!». А ЗМІ РФ потім роздмухують цю «страшилку» настільки, що всім прямо аж мерехтить, наче ця допотопна картонна труба вже над Північним лужком Білого дому летить…

Що думають у США щодо подібних «лякалок» з боку росіян?

«Я сказав би, що тут у них є якийсь момент примітивного бажання самоствердитися. Ми ж зараз говоримо саме про російську пропаганду, коли вони лякають Вашингтон ракетами, якимись ще кроками у відповідь і так далі. У нас, у США, про це говорять, у нас усе це показують у ЗМІ. І американці це все сприймають суто як дешеву пропаганду та чисту дурість, яка вимиває мізки російському суспільству. У наших людей ця позиція практично універсальна», – коментує ситуацію відомий адвокат та політичний стратег Юрій Ванетик (Каліфорнія, США).

На його думку, такий шквал пропаганди з боку росіян показує, що вони розуміють неминучість тривалої холодної війни. Вона, можливо, буде інтенсивніша: ще більше санкцій, у технологічному плані ще більше ізоляції (тут не тільки мова про банківську сферу і так далі, а в усіх сенсах буде ізоляція Росії).

Наприклад, згадаємо ситуацію з найуспішнішим британським порталом для дорослих OnlyFans. 22 квітня 2022 року він був єдиним по-справжньому великим ресурсом для дорослих, який вирішив блокувати росіян. Навіть такі платформи намагаються повністю виключити росіян. Тому я чув, що росіяни, хто крутиться в цій індустрії, тепер повинні вдавати, що вони – не росіяни. Вони намагаються тепер якісь реєстраційні дані надати інші для того, щоб показати, що вони не мають приналежності до Росії. Навіть у цьому напрямі, начебто, Росію теж ігнорують. Ця компанія, як я чув, вирішила прийняти позицію, мовляв, те, що зараз відбувається, звичайно ж, не вина російських порно-акторів, але, тим не менш, мати щось спільне з росіянами особливого бажання, як видно, у цієї компанії немає.

І таких прикладів є чимало. Подібне було і з YouTube, і з геймерським сервісом Twitch, і з популярною серед хенд-мейдерів Etsy платформою».

«На все, що показують пропагандистські російські ЗМІ, і на те, що ми чуємо від них щодо США (це називають саме «пугалками» деякі журналісти і в Україні, і в нас також), ми дивимося з презирством та сміхом.

Ми однозначно розуміємо і чудово відчуваємо незграбну російську пропаганду. Вона абсолютно не ставиться до реальності, проте максимально намагається заплутати населення РФ», – резюмує Юрій Ванетик.

Джерело: Народна Правда