Пральна машина: як вибрати

Пральна машина: як вибрати
Автор Желізняк Олександр в Новини

Статистика підтверджує, що споживачі часто вибирають побутову техніку з лінійки улюбленого бренду, не завжди звертаючи увагу на функції та економічність. Це стосується й пральних машин. Якщо ви вирішили купити в магазині foxtrot.com.ua в Запоріжжі машинку-автомат, пропонуємо кілька рекомендацій щодо вибору обладнання з урахуванням потреб. Так стереотипи не завадять вам зробити вдалу покупку.

Основні критерії вибору

Перший критерій – максимальне завантаження барабана. Модель із завантаженням 4-5 кг підходить для сім’ї із 4 осіб. Для великої родини краще вибирати обладнання, яке розраховане на одночасне прання 6-8 кг білизни. Великі машинки мають додаткові переваги — в них можна випрати пуховик, утеплену куртку, пухову ковдру і подушки.

Інші характеристики, на які варто звернути увагу під час вибору:

  1. Тип завантаження – вертикальний або фронтальний. У першому випадку – люк зверху, у другому – на передній панелі. Переваги моделей з вертикальним завантаженням – можна додавати білизну в процесі прання, раціональне використання простору (не потрібне додаткове місце для відкриття дверцят люка).
  2. Розміри. Стандартні розміри становлять: глибина – 55-65 см, висота – 85-90 см, ширина – 60 см. Деякі виробники пропонують моделі з глибиною 33 см, які підходять для приміщень із маленькою площею.
  3. Можливості. Корисні опції – контроль піноутворення, відкладений старт, експрес-прання за 15-30 хвилин, самостійна діагностика несправностей. Інтелектуальні системи самостійно вибирають програми прання залежно від ваги та ступеня забруднення завантаженої білизни.
  4. Режими прання. У сучасних пральних машинах передбачені програми для прання бавовняних, синтетичних, вовняних, делікатних тканин, спортивного одягу та взуття.

Моделі, які споживають менше ресурсів – води та електроенергії, відносяться до класу A, A, A. Якщо ви купуєте таку техніку, рахунки за комунальні послуги знизяться.

Безпека та термін експлуатації

Захист від протікання та блокування панелі керування для запобігання випадковому включенню – корисні опції, які підвищують безпеку експлуатації автомата. Термін служби побутового приладу багато в чому залежить від матеріалів, комплектуючих та якості складання. Техніка таких брендів, як Siemens, Miele, SAMSUNG та Electrolux, Bosch, LG, Ariston та Whirlpool, відрізняється надійністю та довговічністю. Інверторні двигуни служать довше за колекторні аналоги, менше шумлять при роботі і мають високий ККД.

Джерело: Народна Правда