Японія запровадила нові санкції проти РФ

Японія запровадила нові санкції проти РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини

Японія 27 січня ввела нові санкції проти Росії. Обмеження стосуватимуться державних компаній, відомств та приватних осіб. У пакеті також – заборона на експорт вакцин і медичного обладнання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на японське міністерство закордонних справ.

“З огляду на поточну ситуацію навколо України та з метою сприяння міжнародним зусиллям для досягнення міжнародного миру уряд Японії затвердив цілу низку нових санкції проти Росії”, – зазначили у МЗС.

До списку тих, хто потрапив під експортні обмеження, – 49 російських компаній. Санкції вводяться й щодо трьох організацій та 22 фізичних осіб, серед них:

міністр юстиції РФ Костянтин Чуйченко; дитячий омбудсмен Марія Львова-Бєлова; голова ЦВК Елла Памфілова; віце-прем’єри Дмитро Чернишеко та Андрій Білоусов, заступник міністра оборони Михайло Мізінцев.

Окрім цього, починаючи з 3 лютого японські виробники не зможуть поставляти в Росію такі товари та вироби:

ядерні установки та пристрої; обладнання для розвідки нафти, природного газу та обробки радіоактивних матеріалів; хімікати, сльозогінний газ, дактилоскопічний порошок, дозиметри, електролітичні елементи; обладнання для виробництва композитних матеріалів; вакцини, медичні вироби, діагностичні та тестові набори; комерційні вибухові речовини та обладнання для їх виявлення; рентгенівське оглядове обладнання; підшипники; переносні генератори; роботи, лазерні зварювальні апарати, великогабаритні бурові верстати, обладнання для гальваніки; речовини, які використовуються як сировина для хімічних препаратів військового призначення.

Нагадаємо, у МЗС Японії заявили, що санкції проти Росії та підтримка України будуть головним пріоритетом на зустрічах G7.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда