VIP-каюта та елітна нерухомість в Одесі: на чому збагатився глава МПРС Сударєв?

VIP-каюта та елітна нерухомість в Одесі: на чому збагатився глава МПРС Сударєв?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Як думаєте, у кого, незважаючи на велику війну, все стабільно добре? Мабуть, у корупціонерів. Інакше як пояснити зростаючий статок та відкрите luxury-життя.

Один із таких прикладів – голова Морської пошуково-рятувальної служби на Одещині Віктор Сударєв. До речі, цю посаду він обіймає ще з часів Януковича. Цікаво, що фактів офіційної біографії посадової особи у відкритих джерелах інформації майже немає, якщо не враховувати численних корупційних скандалів, підозри від правоохоронців та новин про усунення з посади та стану Сударєва. Один із найрезонансніших скандалів, у який потрапила МПРС на чолі з Сударєвим – придбання рятувального судна майже за 5,5 млн євро. За словами фахівців у морській сфері, ця ціна суттєво завищена. Йдеться про замовлення естонської компанії Baltic Workboats AS судна Patrol 26 WP SAR.

Як з’ясувалося, заступник пана Сударєва Володимир Работнєв свого часу навіть відбував термін у в’язниці після “роботи” на державу. І сидів він не за крадіжку ковбаси в магазині, а за державну зраду, адже оголосив секретну інформацію, до якої мав доступ, виконуючи свої посадові обов’язки.

Про це та ще дуже багато нових фактів у новому розслідуванні журналістів. Вони з’ясували, звідки у голови Морської пошуково-рятувальної служби Сударєва десятки елітних будинків та спонсоровані алкотури чиновників на рятувальних човнах.

Джерело: Народна Правда