Рейдери блокують гуманітарку для тисяч українців та спецспорядження для ДСНС і саперів – віцепрезидент БФ

Рейдери блокують гуманітарку для тисяч українців та спецспорядження для ДСНС і саперів – віцепрезидент БФ Фото: "Віцепрезидент БФ Олександр Цверкович"
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Вже понад півроку у Києві триває блокування складів з гуманітарною допомогою Всеукраїнського благодійного фонду «Миру і Добра». Частина гумдопомоги вже розграбована, інша частина зіпсована, – повідомляє УНН.

Зазначається, що власників майна і законних орендарів складів – Всеукраїнський благодійний фонд «Миру і Добра», не пускають люди, що мають покровителів у владі, ціль – бажання наживи на гуманітарці на мільйони гривень: 

«Сьогодні ми змушені всі сили та засоби витрачати на боротьбу з рейдерами, які мають вплив і покровителів у владі. І хочуть просто ганебно нажитися на гуманітарці», – заявив віцепрезидент БФ Олександр Цверкович, – «Тони продуктів, які мали би бути доставлені 15-20 тисячам українців псуються на складах, близько 30 лікарень продовжують чекати місяцями потрібне «на вчора» обладнання, не кажучи вже про спеціальне обладнання для військових і рятувальників». 

Благодійники неодноразово зверталися по допомогу до правоохоронних органів – поліцію, ДБР, суд, проте наразі це не дало жодних результатів, а слідство затягується. 

Як зазначив Олександр Цверкович, лише одного разу працівникам фонду все ж вдалося потрапити на склад, але разом із поліцією, побачене – обурило: 

«Ми побачили, що вкрадено чимало медичного обладнання, яке ми готувалися передати в лікувальні заклади, багато харчових продуктів, які призначалися для людей з деокупованих територій зіпсувалися», – зазначив Олександр Цверкович. 

Частина речей була передана зарубіжними благодійниками, які просто відмовляються зрозуміти наші пояснення, що ми не можемо потрапити на власні склади і під час війни передати такі необхідні речі.

Джерело: Народна Правда