Застосування фільтрів для гідравлічних систем

Застосування фільтрів для гідравлічних систем
Автор Желізняк Олександр в Новини

Значним елементом кожної гідросистеми є гідравлічний фільтр, який активно застосовується для усунення сміття і дрібних частинок з трансмісійних, моторних і гідравлічних середовищ.

Від фільтра для гідравлічної системи залежить надійна робота та довговічна експлуатація. Завдяки його залученню простежується високий рівень очищення робочої рідини та повне видалення сторонніх компонентів.

Негативний вплив на гідросистему

Погіршення режиму мастила та руйнування масляної плівки – це результат впливу різноманітного сміття та механічних утворень на рідину, яка циркулює у механізмі. Деталі пристроїв корродирують, а мінеральне масло окислюється при накопиченні високого відсотка бруду. Надійного гідравлічного фільтра купити найкраще в каталозі «Гідравлік Майстер» за найприйнятнішою ціною.

Для багатьох залишається актуальним питання: Як потрапляє сварок у закриту гідравлічну систему? Численні дослідження довели, що дрібні частки проникають у робочу рідину через знос внутрішніх деталей чи окислення масла.

На сайті інтернет-гіпермаркету представлено безліч типів пристроїв для очищення гідравлічної системи рекомендуємо подивитися гідравлічні фільтри від HYDRAULIC.UA .

Зазначимо, що характер забруднень має органічне та неорганічне походження. Фільтр гідравліки легко справляється з усуненням частинок олова, кремнію, цинку, заліза та міді. Органічні сполуки становлять трохи більше 29% від загальної кількості сміття, що осідає на деталі. Такі частки не досягають і ста мікронів.

Особливість фільтрів, що всмоктують

Застосування фільтрів для гідравлічних систем

Щоб ефективно очищати флюїди, гаси та олії активно використовують фільтри, що всмоктують сітчасті https://hydraulic.ua/vsmoktuvalni-filtri/ . Вони мають мінімізувати кількість поломок обладнання, техніки, а також збільшити термін експлуатації їх роботи.

Пристрої монтуються в гідросистемі на всмоктувальній магістралі перед насосом. Такий тип монтажу допомагає усунути варіанти влучення дрібного сміття, що знаходиться в баку або в результаті тертя компонентів механізму. Всмоктують фільтри часто використовуються для усунення забруднювачів у гідросистемах та очищення мастила в деревообробних, а також металорізальних верстатах.

Фільтр гідравлічний, що всмоктує:

  • характеризується грубим рівнем очищення на відміну напірних аналогів, оскільки до них передбачені підвищені вимоги щодо опору;
  • не можуть впоратися з високим тиском.

Всмоктуючий фільтр для гідравліки поділяється на два типи пристроїв:

  • із запобіжним клапаном;
  • без запобіжного клапана.

Фільтруючий елемент не застосовується на постійній основі. Як тільки він заповнюється, виконується його заміна.

У каталозі «Гідравлік Майстер» можна замовити фільтр із безкоштовною доставкою по Україні, якщо загальна сума чека складатиме від 2000 грн.

Джерело: Народна Правда