"Вагнерівців" підозрюють у вбивстві 9 громадян Китаю в ЦАР, – AP

"Вагнерівців" підозрюють у вбивстві 9 громадян Китаю в ЦАР, – AP
Автор Желізняк Олександр в Новини

В неділю, 19 березня, група невідомих озброєних людей напала на китайський золотий рудник у Центральноафриканській Республіці. Вбито дев’ять громадян Китаю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на AP.

За інформацією видання, рудник відкрився всього кілька днів тому. До цього невідомі озброєні люди викрали трьох громадян Китаю на заході ЦАР. Тіла вбитих під час нападу були доставили у столицю країни, місцева влада заявляє, що працює над виявленням злочинців.

Видання зазначає, що в нападі спочатку підозрювали Коаліцію патріотів за зміни, проте її речник заявив, що до стрілянини були причетні найманці з приватної військової компанії “Вагнера”.

“Їхньою метою було налякати китайців, які були присутні задовго до того, як росіяни оселилися в цій частині країни”, – передає АР його слова.

Нагадаємо, що власник групи “Вагнера” Євген Пригожин заявив про наміри набрати 30 тисяч найманців до середини травня.

Також нещодавно сейм Литви підтримав резолюцію щодо визнання російської групи “Вагнер” терористичною організацією.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: [email protected].

Джерело: Народна Правда