Яскравий новобранець “Батальйону “Відень” Цуркан

Яскравий новобранець “Батальйону “Відень” Цуркан
Автор Желізняк Олександр в Новини

У продовженні рубрики про українських “віп-біженців”, які “тримають оборону” за межами України, хочемо звернути увагу читачів на новобранця “Батальйону “Відень” – Цуркана Володимира Анатолійовича, 25.04.1986 року народження, уродженеця Донецької області.

Цей персонаж замість того, щоб у першим визволяти окуповану частину Східної України, вважає за краще “відсидітися” в спокійному й тихому Відні, переклавши на плечі молодих хлопців, його однолітків з України, відстоювання територіальної цілісності та незалежності країни.

Сам виїзд за межі країни – це вже факт, що заслуговує на увагу. Абсолютно здоровий чоловік, спортивної статури, який ніколи не мав якихось хронічних захворювань, був визнаний Військово-лікувальною комісією непридатним до мобілізації та військової служби за станом здоров’я. Про це свідчить відповідна довідка Військово-лікувальної комісії № 02 2655. Саме на підставі цього документа, Цуркан Володимир Анатолійович виїхав за межі України до 07 листопада 2022 року. Наш “герой” скоро зрозуміє одну просту річ – один раз знайти лазівку можливо, але коли це стало надбанням громадськості, втекти від самого себе і від правоохоронних органів не вийде.

Приїхавши до Відня, Володимир Анатолійович не став займатися волонтерською діяльністю з метою допомогти Батьківщині і ніколи не відчував себе біженцем. У нього було інше завдання – налагодити собі коханому звичний спосіб багатого життя. Варто зазначити, що це в нього сповна вийшло.

Яскравий новобранець “Батальйону “Відень” Цуркан

Володимир Анатолійович живе зі своєю сім’єю в шикарних апартаментах, розташованих на останньому поверсі старовинної будівлі в елітному районі Відня, розташованого за адресою Werdertorgasse, 5. Зазначена місцевість має неофіційну назву “золоте коло Відня”. Тут розташоване найдорожче і найпрестижніше житло в усьому місті, де проживають вкрай забезпечені громадяни Австрії, США, Великої Британії, інших країн Європи та Азії.
Наразі редакція не має точної інформації про те, чи живе Володимир Анатолійович у власній придбаній квартирі, чи орендує її. Але вартість навіть оренди в подібних місцях проживання приголомшує! За подібні апартаменти охочим доводиться платити близько 10 000 євро на місяць, не враховуючи витрат на комунальні послуги.

Яскравий новобранець “Батальйону “Відень” Цуркан

На додаток до цього варто зазначити, що для пересувань містом Цуркан не користується громадським транспортом. BMW X7, 2021 року випуску, чорного кольору, номер державної реєстрації КА 7700 ВЕ з орієнтовною вартістю близько 150 000 євро… Біженець Володимир Цуркан не соромлячись володіє цим автомобілем і, найчастіше ігноруючи правила дорожнього руху країни, яка дала притулок його країні, користується елітним авто, влаштовує розборки з мешканцями поруч розташованих будинків за паркувальне місце. А що, має право!

Яскравий новобранець “Батальйону “Відень” Цуркан

Що найцікавіше, Цуркан Володимир Анатолійович, за офіційними даними, ніколи не займався бізнесом, оскільки не володів жодними компаніями, підприємствами та іншими бізнес-активами. Відповідно, виникає абсолютно логічне і закономірне запитання – звідки у звичайного колишнього рядового співробітника служби безпеки ТОВ “МЕТІНВЕСТ ХОДИНГ” грошові статки, які дають змогу вести такий шикарний спосіб життя, у той час, коли громадяни України залишаються без роботи, без даху над головою та з мінімальними коштами на існування в країні, що воює.

Але на кожне питання завжди знаходиться відповідь і добре, що у нас вона є. Більш детально ми висвітлимо “трудову діяльність” Цуркана в наступних публікаціях. Повірте, наявна в редакції інформація та документи шокують не тільки читачів, а й правоохоронні органи України. Сподіваємося, що відкриття кримінального провадження не змусить себе довго чекати.

Далі буде!

Джерело: Народна Правда