Хмарна АТС: основні переваги

Хмарна АТС: основні переваги
Автор Желізняк Олександр в Новини

За своєю специфікою віртуальні АТС мають такий же функціонал, як і стаціонарні. Головною відмінністю хмарної АТС є те, що база даних зберігається на сервері компанії, там же здійснюється обробка та переадресація дзвінків. Це дозволяє забезпечити стабільну роботу станції та провести обслуговування абонентів своєчасно та якісно. Також завдяки вищенаведеним опціям використання АТС значною мірою спрощується та забезпечує автоматичне управління дзвінками, створення SIP-акаунтів та підключення додаткового пакету послуг в онлайн режимі.

Як працює ВАТС

За своїми структурними особливостями послуга «Віртуальна АТС» має той самий функціонал, що й стаціонарні системи. Основною відмінністю хмарної станції є унікальне програмне забезпечення, яке зберігається на спеціальному захищеному сервері. Цей фактор суттєво спрощує роботу системи та забезпечує їй можливість:

 • самостійного керування дзвінками;
 • створення облікових записів користувачів;
 • підключення додаткових опцій у режимі онлайн.

Переваги хмарних АТС

Багато сучасних компаній пов’язують телефонизацію свого бізнесу з величезними витратами. Такими можуть бути:

 • придбання стаціонарної АТС;
 • купівля дорогого обладнання;
 • витрати на налаштування мережі фахівцями.

Зменшити перераховані вище витрати та заощадити час клієнтам допоможе віртуальна АТС. Налаштувати хмарну АТС дуже легко. Цей процес можна зробити самостійно без допомоги спеціалістів. Алгоритм налаштування полягає у налаштуванні сервера.

Переваги віртуальних АТС:

 1. Велика кількість облікових записів SIP.
 2. Безкоштовні номери. У користувачів з’являється можливість надання індивідуального номера співробітникам або відділам.
 3. За бажання можна налаштувати власний кол-центр.
 4. Усі дзвінки всередині мережі безкоштовні.
 5. Можна підключати необмежену кількість внутрішніх номерів.
 6. Високі рівні захисту бази даних.
 7. Сервісна підтримка здійснюється у цілодобовому режимі.

Величезний спектр послуг сучасних IT-компаній може дозволити своїм клієнтам налаштування віртуальної АТС відповідно до їх індивідуальних вимог.

Як придбати віртуальну АТС

Для початку користувач повинен зареєструватися на сайті компанії, що надає цю послугу. Далі клієнту потрібно поповнити рахунок певну суму, обумовлену договорі. Після документального оформлення користувач вибирає свій номер телефону. Після цього замовник пише запит із зареєстрованого облікового запису на підключення хмарної АТС, перерахувавши при цьому свій номер та перелік послуг, які необхідно підключити надалі.

На сьогоднішній день замовити та підключити віртуальну АТС не складе жодних труднощів. Компанії забезпечують цілодобову технічну підтримку. У разі виникнення додаткових питань можна звернутися до менеджерів і роз’яснити всі нюанси. Клієнт отримує широкі можливості IP-телефонії під час підключення хмарної АТС.

Джерело: Народна Правда