Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Вранці 16 травня СБУ повідомила про підозру Павлу Фуксу

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?
Автор Желізняк Олександр в Новини/Публікації

СБУ звинувачує Фукса у рейдерстві та навмисному розкраданні українських підприємств на суму близько 100 мільярдів гривень. Раніше проти олігарха Фукса вже було введено санкції РНБО, 24 червня 2021 року, до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Органи державної безпеки та правоохоронні органи України в діях Фукса вбачали планомірну антидержавну політику та загрозу державним інститутам, відповідно до цього РНБО проголосувала за введення санкцій проти Фукса, і президент Володимир Зеленський поставив свій підпис, ввівши санкції проти проросійського олігарха.

Сам Фукс пішов до судів, а напередодні повномасштабного вторгнення залишив Україну. Сьогодні Фуксу інкримінують несплату податків, хоча фактично букет статей у нього набагато ширший. Наразі СБУ розслідує захоплення підприємств, які планомірно розкрадалися, спустошуючи рахунки та виводячи кошти через підконтрольні офшорні компанії. Цікавий той факт, що, називаючи Фукса олігархом, потрібно розуміти, що олігархічна манера ведення справ має на увазі переплетіння з органами державної влади, купівлю і розстановку чиновників на ключові посади, що цікавлять, в державі.

Звертаючи увагу на минуле Фукса та російське громадянство, яке він таки не здав, а здав липову довідку про те, що російського громадянства не має, яку прийняла ДМС України, нам здається, що президентові України Володимиру Зеленському та керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку потрібно звернути увагу саме до цього органу. Павло Фукс контролює саме цей орган у особі розставлених людей. Маючи щільний контакт із корупціонерами типу Авакова, на позицію голови ДМС Києва та Київської області було обрано людину Авакова, В’ячеслава Гузя. Свого часу він був неодноразово помічений у оточенні Павлам Фукса. Дружба у них давня. Гузь відвідує дні народження Фукса, називаючи його другом. В’ячеслав Валерійович Гузь, уродженець Харкова, мав політичні амбіції і свого часу працював на посаді комерційного директора в аваківських бізнес-компаніях. Після призначення Авакова на посаду міністра МВС надійшла пропозиція В’ячеславу Гузю обирати позицію, яка б його влаштувала у вертикалі Авакова. Гузь вибрав саме напрямок ДМС, в якому дослужився до начальника ДМС Києва та Київської області. Чому так мало, спитаєте ви, маючи лобіста в особі Авакова та “господаря” в особі Павла Фукса? Справа в тому, що саме через ці зв’язки, за неодноразове потрапляння в приціли журналістів на заходах дня народження проросійського агента Павла Фукса, а також за вузькі зв’язки з російським криміналітетом типу вора Нодара Усояна, про що стало відомо в 2019 році, начальник ДМС Києва та Київської області був затриманий у ресторані, за одним столом у компанії російських кримінальних авторитетів та злодія у законі. Оперативники, піднявши кримінальних гостей із Ростовської області, виявили, що серед них присутня посадова особа, яка дуже хвилювалась і просила під оперативну камеру кудись зателефонувати.

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Цією особою виявився сам В’ячеслав Гузь. Питання знаходження у колі злодіїв у законі цілого начальника міграційного відомства було зам’ято за допомогою покровителів в особі міністра МВС Авакова та “господаря” Фукса, але подальше піднесення політичними сходами Гузю було замовлено, тому Гузь зайняв позицію “смотрящєго” по всій ДМС України, поставивши на посаду голови ДМС України, так би мовити, “номіналку” в особі Науменко Наталії, яка, за їхніми домовленостями, виконує накази Гузя, який, у свою чергу, отримує їх від “господаря” в особі олігарха Фукса. У ці події втягнуті всі перелічені вище постаті – і вор Нодар Усоян, і проросійський олігарх Фукс, який має українське громадянство, яке отримав за підписом Гузя та його заступника Дмитра Лемеша, теж уродженця Харкова, який прийшов разом із Гузем до Києва та Київської області. (Незрозуміло чому, але Лемеш працює на посаді й сьогодні). А вся їхня компанія кримінальна до мозку кісток.

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Гузя можна побачити в розслідуванні журналіста УП Михайла Ткача на відео, починаючи з 13 хвилини та 40 секунд.

Сам Дмитро Лемеш сьогодні перебуваєш під розслідуванням справи про неправомірне надання громадянств за липовими документами для мігрантів з Росії та країн Центральної Азії. У свій час, до призначення в МДС, був заступником Гузя за вертикаллю Авакова. Дмитро Лемеш працював у Харківському управлінні МВС, у відділі боротьби з наркотиками, де з організованою групою правоохоронців побудував успішний бізнес із продажу сильнодіючих речовин, таких як героїн, амфетамін, за що згодом був звільнений і потрапив до державного розшуку, втік до Росії. Прожив деякий час до моменту, поки його спільників з числа його товаришів по службі посадили, а він продав все нажите на наркоторгівлі майно, і закрив питання по собі. Після повернення до Харкова переплелися долі Гузя та Лемеша на етапі революційного 2014 року. Підтримавши спільно дії Авакова, гріхи Лемеша були стерті з пам’яті правоохоронних органів, а ці особи пішли працювати у вертикаль ДМС, відповідаючи за узаконення незаконної міграції російських агентів через вимоги проросійського олігарха Фукса. До речі, перебуваючи на посаді керівника ДМС Києва та Київської області під час повномасштабної війни, Гузь, маючи бронь від мобілізації як державний службовець, зустрічався зі своїм “господарем” в Англії на його дні народження, куди прилетіли такі постаті, як Аваков, що можна побачити по виїздах через прикордонну службу.

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Що ж відомо зараз про підозру скандальному олігарху та агенту Кремля Павлу Фуксу?

Чим сам Гузь займається на посаді?

– Перше його завдання – стежити за тим, щоб його бос Фукс, який проплачував усі його призначення та підчищав інтернет, не втратив своє громадянство і щоб його липова довідка про здачу російського громадянства ніколи не спливла.

– Друге завдання – щоб громадянство отримували потрібні Фуксу люди, агенти Кремля в особі кримінальних авторитетів, так звана програма “контрольована вулиця”.

– Третє завдання економічне, Фукс отримує чималі прибутки з міграційної служби. За кожне оформлення громадянства Гузь через підконтрольних міграційних юристів просить від 50.000 до 500.000 доларів за ухвалення рішення про видачу громадянства та легалізацію для перебування на території України шляхом прийняття липових довідок про підстави прийняття рішень, які вони “малюють” на потоці та приймають за ці гроші без належних перевірок.

І це лише невелика історія того, чим же знаменний і важливий кримінальний ставленик Фукса Гузь. Насправді, історій набагато більше, а кошти, здобуті в ДМС самими міграційниками, вкладаються в дорогі автомобілі, комерційну та житлову нерухомість, у тому числі й за межами України. І в усьому цьому грошовий і корупційний трип супроводжується систематичним вживанням наркотичних речовин, оскільки свою совість не обдуриш, а от заглушувати її потрібно, але це все ще стане відомо суспільству пізніше, коли президент Володимир Зеленський зверне увагу і наведе лад у цьому напрямку.

Прогнила структура ДМС грає на російські спецслужби. Павло Фукс поширив свою діяльність щодо руйнування державних підприємств та впровадження російських агентів у кримінальні кола, а також в український бізнес за допомогою ДМС. Все це працює і у зворотний бік, на відкликання виданих громадянств, всі ті, хто не грають за правилами цієї організованої групи, до якої входять близько 500 осіб, від кримінальних кіл до МВС, де сьогодні тривають зачистки старої команди, працює на те, щоб відкликати громадянства у конкурентів та заблокувати їх перебування у країні.

Припустимо, з’явився “злодій у законі” або бізнесмен, який збільшує свій вплив і створює конкуренцію проросійським групам або інтересам Фукса, його громадянство скасовується, і його висилають за межі країни. У колоді Фукса орган ДМС, один із органів впливу для реалізації своєї політики щодо віджиму та розкрадання українських підприємств, та загалом удар по економіці країни шляхом вбивства колись процвітаючих підприємств та виробництв. Можливо, саме такі завдання ставлять Фуксу його куратори із спецслужб Росії.

Джерело: Народна Правда