Як стати успішним трейдером криптовалют: інформація для початківців

Як стати успішним трейдером криптовалют: інформація для початківців
Автор Желізняк Олександр в Новини

У 2015-2017 роках популярними стали криптовалютні біржі. На таких майданчиках можна торгувати токенами та отримувати прибуток через зміни в різниці курсу. Це спеціалізовані інтернет-сайти з усім необхідним набором інструментів для покупки та продажу крипти.

Користувачі такої біржі можуть дізнатися про курс біткоїна, отримати рекомендації по операціях, ознайомитися з теоретичними поняттями. Такі платформи мають схожу структуру, тому достатньо ознайомитися з однією з них, щоби зрозуміти особливості кожної. Відмінність між платформами мінімальна.

Що потрібно зробити спочатку?

Неважко здогадатися, що перш за все необхідна реєстрація на такому сайті. Зазвичай кожен із таких майданчиків пропонує власне програмне забезпечення: це невелика програма для комп’ютера або додаток на смартфон. Звісно, можна зареєструватися і прямо через сайт, але зазвичай робота з додатка чи програми швидша та зручніша.

Реєстрація не складе труднощів для користувача: вона не складніше за створення сторінки в соціальній мережі чи на поштовому сервісі. Звісно, необхідно буде придумати надійний пароль, який повинен складатися з великих та малих букв, цифр, спеціальних символів. Чим надійніший пароль, тим вище захист. Періодично рекомендується міняти пароль.

Сама біржа також хоче запобігти випадкам шахрайства, тому клієнту доведеться верифікувати акаунт. Для цього знадобиться ввести вірні особисті дані, заскановані сторінки документів та пройти процедуру перевірки обличчя. Не варто турбуватися, що передані дані можуть потрапити третім особам: вони надійно захищені від таких посягань.

Покупка криптовалюти та початок торгівлі  

Наступний важливий крок – покупка власної криптовалюти. Для цього українцям найкраще застосувати спосіб peer-to-peer (Р2Р), тобто від користувача до користувача. Для цього необхідно виконати кілька нескладних дій:

  • вибрати саме пункт Р2Р та увійти на великий ринок, де пропонують заявки на продажі клієнти біржі;
  • в колонці «Фіат» вибрати українську гривню;
  • в колонці «Оплата» вибирається спосіб найзручнішою оплати (наприклад, певного банку);
  • система вибере пропозиції від користувачів з оптимальними пропозиціями;
  • після цього можна буде купувати крипту за гривні, незважаючи на обмеження Національного банку України.

Покупець нічим не ризикує, так як може вибирати продавця з найкращим рейтингом. Біля кожного продавця (мейкера) є інформація про кількість його виконаних заявок.   

На будь-якій біржі можна не лише торгувати криптовалютами, але й отримувати важливі знання. Зазвичай такі ресурси містять в спеціальному розділі інформацію, яка буде дуже корисною не тільки новачкам, але і професіоналам. Якщо початківцям краще сконцентруватися на вивченні теорії, то професіоналам корисніше звернути увагу на особливості стратегії торгівлі.

Розпочати кар’єру трейдера набагато легше на централізованій біржі. Тут є адміністрація, яка за певну комісію допоможе новому користувачеві. Крім того, захист від неправильних кроків або випадків шахрайства набагато вищий. Також можна спробувати власні сили в трейдингу за допомогою демо режима, для якого навіть не потрібна реєстрація.

Джерело: Народна Правда