Олейник залишає посаду, Федерацію Роботодавців України очолить Гіршфельд

Олейник залишає посаду, Федерацію Роботодавців України очолить Гіршфельд
Автор Желізняк Олександр в Новини

Новим виконуючим обов’язки голови Ради Федерації Роботодавців України стане голова ради директорів Індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд. Дмитро Олейник, який очолював Раду з 2016-го  року за власним бажанням покидає посаду. За даними джерела в керівництві ФРУ, Анатолій Гіршфельд буде виконувати обов’язки голови до того моменту, поки ситуація в країні не дозволить повноцінно провести засідання Ради ФРУ.

Звільнення з посади Олейника (якого в ЗМІ прийнято вважати людиною Фірташа) зменшить вплив на діяльність Федерації Роботодавців України одіозного олігарха Дмитра Фірташа,  очікуючого в Відні екстрадиції до США. Значну роль в ситуації, що склалася відіграли сигнали, отримані під час останнього візиту делегації ФРУ до Єврокомісії.

Анатолій Гіршфельд, який знаходиться у списку громадян України, проти яких були введені російські санкції з 2018-го року, зможе ефективніше організувати роботу ФРУ в умовах воєнного часу. Його багатий досвід і експертиза в галузі оборонно-промислового комплексу, а також активна участь у розробці та впровадженні інноваційних технологій для підтримки обороноздатності України роблять його ідеальним кандидатом для керівництва федерацією  в цей непростий період, вважають в ФРУ.

Джерело: Народна Правда