Міноборони України креативно запросило Австралію до "танкової коаліції"

Міноборони України креативно запросило Австралію до "танкової коаліції"
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міністерство оборони України запросило Австралію доєднатись до “танкової коаліції”, передавши нам танки Abrams М1А1, які країна замінила на більш нові.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter Міноборони України.

МО опублікувало креативне відео, в якому розповідається, що колись Австралія отримала від США 59 уживаних танків Abrams М1А1. Зараз ці машини заміняються на новішу модель – М1А2.

“Шановні австралійці, це повідомлення для вас: кожен танк, який ми отримаємо з Австралії, допоможе нам прорвати оборону ворога і, як наслідок, повернути нашу землю та врятувати життя наших людей”, – написали в Міноборони.

We need Australia in the tank coalition of free nations.Dear Australians, this message is for you:Each and every tank we receive from Australia will help us break through the enemy’s defenses – and as a result, regain our land and save the lives of our people. pic.twitter.com/AgHKurHdYz

— Defense of Ukraine (@DefenceU) June 1, 2023

Танкова коаліція

“Танкова коаліція” – це неформальне об’єднання держав, які погодились постачати Україні танки. Так, більш як 150 танків Leopard Україна отримає від дев’яти країїн, Америка передасть Abrams М1А2, а Британія – Challenger-2.

Детальніше про те, як Україна поступово домовляється з союзниками за передачу важкого озброєння – читайте в матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда