Експерти Profinvestment назвали найкращі криптовалютні карти

Експерти Profinvestment назвали найкращі криптовалютні карти
Автор Желізняк Олександр в Новини

У реальному житті є мало можливостей витрачати свою криптовалюту – біткоін, ефіріум та інші. Лише деякі магазини та сайти приймають такий вид оплати. Дебетові криптокарти частково вирішують проблему.

Блокчейн-проекти співпрацюють із традиційними банками та емітентами карток (Visa, Mastercard), щоб випускати такий продукт, і це дозволяє користувачам витрачати крипту скрізь, де приймаються звичайні банківські картки. Експерти Profinvestment назвали найкращі криптовалютні карти в індустрії.

Відразу варто зазначити, що криптокарти випускаються переважно для Європи та США, але не для Росії, Білорусі, Казахстану чи України. Тому інформація актуальна для тих, хто проживає в регіонах, що підтримуються.

Приклади кращих криптовалютних карток в індустрії

Популярні такі рішення, як:

  • Карта Binance від найбільшої криптовалютної біржі. Доступна для використання в країнах ЄЕЗ і дозволяє отримувати кешбек до 8% від покупок. Підтримує Google Pay та Samsung Pay.
  •  Bybit Card. Віртуальне карткове рішення дозволяє оплачувати покупки в мільйонах місць по всьому світу, використовуючи кошти зі свого облікового запису Bybit. За використання нараховуються бонусні бали та знижки.
  • Capitalist Card. Платіжна система Capitalist, що підтримує криптовалюти та фіатні гроші, випускає на даний момент віртуальні картки Mastercard у валютах USD та EUR з допустимим оборотом на місяць до 20 000 $/€. Також можна замовити спеціальну віртуальну картку для рекламних кампаній на найвигідніших умовах.
  •  TTM Bank. Система дозволяє замовити пластикову чи віртуальну картку, причому після замовлення клієнт отримує бонус на її баланс. Можна поповнювати гаманець криптовалютами BTC, ETH, TRX, USDT, USDC, DAI та BNB, після чого вони конвертуються у євро.
  • Blackcatcard. Безкоштовні віртуальні картки з кешбеком та нарахуванням процентного доходу, а також безкоштовним обслуговуванням. Кожен користувач автоматично відкриває рахунок IBAN.

Ці карти розраховані в основному на резидентів країн Європи. Для їхнього випуску потрібно підтвердити свою європейську адресу.

Переваги та недоліки криптокарт

Основна перевага очевидна – користувачі криптовалютних сервісів можуть зручно витрачати свою крипту без використання довгих та дорогих сторонніх способів виведення у фіат, наприклад, через обмінники. Карти випускаються як віртуальні, і пластик, підтримують NFC для безконтактної оплати.

Щодо недоліків, то експерти Profinvestment до них відносять дуже обмежений вибір країн, де таке рішення доступне. Це з регуляторними обмеженнями.

Джерело: Народна Правда