Сестра Кім Чен Ина погрожує США "шокуючими наслідками" за розвідку за допомогою літаків

Сестра Кім Чен Ина погрожує США "шокуючими наслідками" за розвідку за допомогою літаків
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Сестра лідера Північної Кореї Кім Йо Чжон погрожує США “шокуючими наслідками”, якщо ті не припинять проводити розвідку над їхньою країною за допомогою літаків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

За її словами, американський літак-розвідник в понеділок, 10 липня, щонайменше вісім разів нібито заходив у східну економічну зону КНДР.

“У довгостроковій перспективі на цій ділянці відбудеться шокуючий інцидент”, – заявила вона.

В США відерагували на таку заяву, закликавши КНДР не вдаватися до ескалації та “зайнятися серйозною дипломатією”. В той же час, Південна Корея взагалі заперечила будь-які факти про те, що американський літак заходив в економічну зону КНДР.

Погрози КНДР

КНДР регулярно погрожує США та Південній Кореї, запускаючи ракети в бік Східного моря ледь не щоразу, коли вони проводять спільні навчання. Такий інцидент мав місце бути і минулого місяця, коли вийшла депеша офіційного представника міністерства оборони КНДР із засудженням спільних американсько-південнокорейських військових навчань та погрозами про відплату.

На тлі постійних погроз Північної Кореї, США повідомили, що планують “найближчим часом” направити ядерний підводний човен до Південної Кореї. В КНДР назвали такий крок ескалацією ситуації в регіоні та “кордоном ядерної війни”.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: Народна Правда