Як сезонність впливає на доставку вантажів із Китаю

Як сезонність впливає на доставку вантажів із Китаю
Автор Желізняк Олександр в Новини

Товари з Китаю користуються величезним попитом по всьому світу, тому завантаженість місцевих складів і перевізників має чітко виражену сезонність. Те, в яку пору року ви вирішили зробити замовлення, може значною мірою вплинути на вартість та термін доставки товару. Незважаючи на сезонність, бізнес ризикує зазнати збитків: втратити клієнтів, зіпсувати репутацію. Отже, що потрібно враховувати у різні періоди року, формуючи замовлення у китайського постачальника?

Зимовий сезон

У листопаді значно збільшується потік авіадоставки, тому деякі транспортні компанії піднімають вартість послуг. Замовити перевезення приватного або комерційного вантажу за стабільними цінами легко на сторінці https://meest.cn/dostavka-vantazhiv-z-kitayu/. Фахівці не рекомендують розраховувати на швидке перевезення товару із січня до завершення Китайського Нового року — саме в цей період завантаженість складів та логістичних маршрутів є максимальною. Національні свята у КНР тривають із середини січня до кінця лютого. Після цього багато продавців та постачальників закриваються на «канікули» на кілька тижнів. У цей період розміщення нових замовлень та їх доставка ускладнені.

Весняний сезон

Відразу після закінчення канікул, присвячених завершенню Китайського Нового року ціни на товар і перевезення знижуються, але знову зростають з початком періоду міжнародних ярмарків, профільних виставок в КНР. Крім того, наприкінці травня або на початку червня (точна дата залежить від місячного календаря) справляють торжество Дуаньу. Це одне з головних традиційних свят Китаю. Часто вихідні на честь Дуаньу затягуються на кілька днів, що впливає на швидкість обробки та доставки замовлень.

Літній сезон

Літо у багатьох регіонах Китаю спекотне та вологе, потік замовлень вирівнюється, а вартість доставки часто знижується. Це добрий період для закупівлі товару. Одночасно важливо визначитися, чи не вплине вологість на якість продукції. Співпрацюючи з надійним постачальником та перевіреним логістичним оператором, можна розраховувати на цілісність вантажу.

Єдиний нюанс – літні канікули. Обов’язково уточніть у виробника або продавця, який вас цікавить, чи влаштовує він у цей час довгі вихідні.

Осінній сезон

Попит на товари із Китаю починає плавно зростати з вересня-жовтня. Саме в цей час роблять свої замовлення економні підприємці, які прагнуть підготуватися до «Чорної п’ятниці» та скористатися недорогою морською доставкою. Але загальний торговельний потік невеликий. Восени можна заощадити на доставці у деяких товарних категоріях.

Джерело: Народна Правда