Бориспільський «Голос” не голосував за виділення грошей на ЗСУ

Бориспільський «Голос” не голосував за виділення грошей на ЗСУ
Автор Желізняк Олександр в Новини

На останній сесії Бориспільської міськради депутати з фракції «Голос» не підтримали зміни до цьогорічного бюджету щодо виділення 17 млн гривень на підтримку ЗСУ, зокрема на придбання дронів. Так стверджує у своїй статті  «Бориспільський «голос” з екс-регіональним акцентом»  Мар’ян Ощановський. За його словами  із чотирьох депутатів з «Голосу»  кнопки «за» натиснув лише один депутат.Бориспільський «Голос” не голосував за виділення грошей на ЗСУЦі 4-ро депутатів – це команда Віталія Горкуна, котрого замість себе залишив керувати містов мер Володимир Борисенко перед тим як піти служити у ЗСУ.

“Горкун так захопився владою, що спочатку нарік себе т.в.о міського голови та перебрав на себе зайві повноваження. Перше не передбачено Законом, а друге взагалі йому суперечить.  Зокрема, почав призначати керівників комунальних підприємств. І тут депутати сказали «Стопе!” – це наш функціонал.  Депутати скликали сесію і пішли на Горкуна 42 статтею закону «Про місцеве самоврядування». Тобто старшим у Борисполі призначили секретаря міськради Владислава Байчаса», – пише журналіст.

Автор матеріалу ствердує, що “Віталій Горкун та його фракція  із 4-рьох депутатів з «Голосу» прекрасно два роки працювала із секретарем Владиславом Байчасом і їм зовсім не муляло, що він колишній регіонал».

Бориспільський «Голос” не голосував за виділення грошей на ЗСУ
Віталій Горкун

“Більше того, голосиста фракція мовчки голосувала за призначення головою бюджетної комісії міськради лідера бориспільської ОПЗЖ Миколу Грону. І це було вже після 24 лютого 2022 року», – створджує Мар’ян Ощановський.

За словами автора Володимир Борисенко залишив на господарстві свого заступника Віталія Горкуна з перспективою, що той, з часом, піде на вибори і стане повноцінним мером. Але під час війни проводити вибори заборонено Конституцією. Крім того виникли питання до самого  Віталія Горкуна

«Сам Віталій Горкун за два місяці керівництва містом зміг підзакохати усіх так, що його звільнили на останній сесії. Депутати на двері вказали не лише Віталію Горкуну, а й  його другу, головному по ЖКГ Борисполя Миколі Корніяці. Так доля склалося, що ці два персонажі завжди поряд. До 2019-му Віталій Горкун був начальником патрульної поліції Борисполя. А Микола  Корніяка і там був його підлеглим. Але, як кажуть, після чергового хабаря на гарячому їх попроси піти з поліції. По тихому. Інакше світив кримінал», – стверджує автор

 Мар’ян Ощановський стверджує, що у 2023 році на ЖКГ було витрачено 25% усіх грошей Бориспільської громади. Це при тому, що на ЗСУ виділили лише 1% або 11 млн гривень.

 “Тобто, на боротьбу з ворогом лише 11 млн, а на боротьбу з бур’янами на цвинтарях аж 32 млн. Ну, як вам пріорітети кіборга Горкуна?, – питає автор статті

Джерело: Народна Правда