Секрет продуктивності успішних людей

Секрет продуктивності успішних людей
Автор Желізняк Олександр в Новини

Відомі блогери, політики, бізнесмени та селебрітіс час від часу розповідають про те, що допомогло їм стати популярними та багатими. Найчастіше секретом успіху стає вплив покровителів, завзятість або талант. Але одним із найважливіших аспектів, за їхніми словами, виявляється… якісна електроніка.

Які саме девайси вибирають успішні люди, дізнаєтесь із цієї статті.

Вся справа у яблуках

Ви напевно звертали увагу, що більшість керівників корпорацій користуються здебільшого Макбук Аїр – лептоп славиться надійністю та легкістю. Саме такі рішення потрібні людям, які поставили собі амбітні цілі.

Девайс легко адаптується до господаря. На ньому однаково ефективно можна працювати руками чи віддавати команди голосом.

З переходом від процесорів Intel до власних чіпів серії М Apple значно посилила продуктивність і автономність своїх комп’ютерів. Компактний MacBook Air може працювати без зарядки більше 20 годин – цей показник залишається недосяжним для більшості пристроїв на базі Windows.

Захищена операційна система MacOS гарантує повну безпеку ваших облікових записів – їх ніхто ніколи не зламає і не посягне на особисту інформацію. За рахунок потужної програмної та апаратної начинки ноутбук збереже ваші секрети за будь-яких обставин.

Вибір справжніх професіоналів

Для MacBook немає важких завдань. Завдяки якості софту можна продуктивно працювати у графічних редакторах, аналізувати величезні масиви даних, монтувати важкі відео, взаємодіяти з нейромережами чи запускати вимогливі онлайн-сервіси.

Тим, хто хоче отримати граничну швидкодію, експерти рекомендують флагманський MacBook Pro з каталогу https://yabloki.ua/rus/mac/macbook-pro/: тут представлені потрібні та продуктивні конфігурації.

І якщо серія Air розрахована на комфортне повсякденне використання, то Pro пропонує спеціалісту унікальні можливості. Комп’ютер базується на топовому процесорі, який поєднує в собі продуктивні та енергоефективні ядра, потужний відеоадаптер та співпроцесор Neural Engine для обслуговування AI.

На окрему увагу заслуговує екран ноутбука – широкий діапазон регулювання яскравості та наявність підсвічування на клавіатурі дозволяє працювати з комп’ютером у будь-яких умовах, навіть у повній темряві.

Завдяки реалістичній передачі кольорів та високій роздільній здатності ви не відчуєте втоми очей і головного болю при тривалих робочих сесіях.

Фінансова вигода покупки

Особливість портативних ПК від Apple – відсутність відверто дешевих конфігурацій. Компанія принципово не виробляє бюджетної техніки, тому в нижньому ціновому сегменті макбуків немає.

Але купувати дорогу електроніку у довгостроковій перспективі вигідніше: вона довговічніша, її потрібно рідше оновлювати і підтримка виробника дозволяє використовувати девайс на тисячу та один відсоток за рахунок регулярних оновлень софту.

Дешеві моделі швидко відстають від прогресу, вимагаючи заміни вже на другий-третій рік експлуатації. Так і виходить, що вигідніше заплатити трохи більше, але й працювати з потужним та довговічним ПК.

На додаток до продуктивності, компактності та зручності MacBook, ви отримуєте ще й символ високого статусу, що вказує на вашу вимогливість до естетики та якості речей у всіх сферах життя.

 

Джерело: Народна Правда