Після ліквідації свого куратора Ківи зрадник Костянтин Бєдовой (Костя Калоша) може стати наступним

Після ліквідації свого куратора Ківи зрадник Костянтин Бєдовой (Костя Калоша) може стати наступним
Автор Желізняк Олександр в Новини

Після вдалої спецоперації Служби безпеки України з ліквідації зрадника Іллі Киви у стані наближених до нього зрадників здійнялася паніка.

Як нам стало відомо, найбільше панікує його права рука Костянтин Бедовой — кримінальна шістка, відома на прізвисько «Костя Калоша». Ківа був його багатолітнім куратором. Він боїться, що після усього, що накоїв, стане новою ціллю у «розстрільному списку» СБУ. Місце перебування втікача-колаборанта справді відомо — він наразі переховується в Ізраїлі. Тож його страхи цілком можуть стати реальністю вже у найближчий час.

Костя Калоша завжди симпатизував Росії. Конфліктував із патріотичними силами, нещадно критикував кожне нове покоління української влади та відверто підігравав російській пропаганді, за що опинився у базі «Миротворця».

У 2022 році під керівництвом російських спецслужб та Іллі Киви, який на той момент вже втік до Москви, Калоша готував банди бойовиків, які мали організувати серію диверсій у Києві та послабити столицю до вторгнення регулярної російської армії. За свою працю Костя Калоша розраховував отримати від росіян посаду окупаційного коменданта села Білогородка під Києвом, де тривалий час мешкав.

В листопаді 2022 року ЗМІ опублікували переписку Калоші та Киви на початку повномасштабного вторгнення. У ній Калоша запевняє Ківу, що його рідна Білогородка на Київщині готова зустрічати окупантам: «хохлам пизд*ц» і «пацаны и стволы наготове».

Коли ж стало ясно, що окупаційну армію виб’ють з Київської області, Калоша, злякавшись відповідальності, зміг втекти з країни до Болгарії, за іншими даними, до Ізраїлю. Як кажуть ті, хто перетинався з ним у 1990-х, Костя Калоша завжди відрізнявся боягузтвом і тікав при першій ліпшій нагоді.

Разом із тим поплічник терористів досі має в Україні бізнес і нерухомість. Зокрема, колаборанту належить будинок у Білогородці (вул. Чорнобильська, 8), кілька приміщень у Києві — по вулиці Казимира Малевича, 86-Н та  на вул. Антонова, 4. На Антонова, у приміщенні стоматології, діє підконтрольна Калоші нарколабораторія.

Нагадаємо, 6 грудня 2023 року російські ЗМІ повідомили про те, що скривавлене тіло Іллі Киви виявили на території готелю «Величъ Country Club» в дєрєвнє Супонєво. Труп знайшли приблизно о 15:00. Згодом низка українських ЗМІ з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомила, що зрадника застрелено. Це — спецоперація СБУ.

Джерело: Народна Правда