Глава «Укрзализныци» Войцех Балчун подал в отставку

Глава «Укрзализныци» Войцех Балчун подал в отставку
Автор Желізняк Олександр в Экономическая правда/Новости/Правда о чиновниках

Председатель правления «Укрзализныци» Войцех Балчун подал в отставку. Об этом на заседании правительства Украины в среду заявил глава Кабмина Владимир Гройсман. По его словам, Балчун подал в отставку из-за «личных обстоятельств».

На своїй сторінці у Facebook Войцех Бальчун прокоментував власну відставку, зазначивши, що період роботи в Україні був найскладнішим у його бізнесовому житті. «Інші корпоративна культура, правове середовище, звичаї, інша мова. Виграний конкурс був для мене і несподіванкою, і викликом, і особистим випробуванням», – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що вдалось стабілізували компанію, покращити всі економічні показники «Укрзалізниці» та підготувати п’ятирічну стратегію. Лише за 6 місяців 2017 року чистий прибуток «Укрзалізниці» склав 122,5 мільйона гривень.

«Від початку було відомо, що ця місія не триватиме вічно. Я розумів, що, у першу чергу, на мої плечі ляже тягар організації процесу керованості фірмою. Ситуація, яку я застав, була набагато складнішою, ніж можна було комусь уявити. Кілька місяців промайнули дуже швидко. Сьогодні висловлюю вдячність всім українцям, котрі щодня передавали мені особисті слова підтримки», – підкреслив Балчун.

Глава «Укрзализныци» Войцех Балчун подал в отставку

Источник: Народная Правда