Сила в правде

Навигация
Главная Новости Україна піднялася в рейтингу найбільш інноваційних країн світу

Україна піднялася в рейтингу найбільш інноваційних країн світу

В 2017 году наша страна занимала 50-ю строчку рейтинга

Україна піднялася в рейтингу найбільш інноваційних країн світу
в Новости/Социальная правда

У новій версії щорічного рейтингу найбільш інноваційних країн світу Україна за рік піднялася з 50-го на 43-е місце. Всього в рейтингу представлено 126 країн.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Global Innovation Index.

Слід зазначити, що останні кілька років Україна активно покращує свої позиції в цьому рейтингу. У 2017 році наша країна займала 50-ю сходинку рейтингу, а роком раніше – 56-ю, а перед тим – 64-ю. Таким чином, за 3 останніх роки вдалося піднятися більш ніж на 20 позицій.

Додамо, що в п’ятірку країн, які найбільш ефективно використовують інновації увійшли Швейцарія (лідирує восьмий рік поспіль), Нідерланди, Швеція, Великобританія і Сінгапур. США зайняли 6-е місце.

В опублікованій доповіді оцінюється ситуація в області інновацій в 126 країнах світу за різними показниками. Глобальний індекс інновацій включає кілька десятків показників, згрупованих у семи розділах. Ці показники комплексно характеризують інноваційний розвиток країн світу, що знаходяться на різних рівнях економічного розвитку. Автори дослідження вважають, що успішність економіки пов’язана, як з наявністю інноваційного потенціалу, так і умов для його втілення. Тому Індекс розраховується як зважена сума оцінок двох груп показників:

Наявні ресурси та умови для проведення інновацій (Innovation Input):

  • Інститути;
  • Людський капітал та дослідження;
  • Інфраструктура;
  • Розвиток внутрішнього ринку;
  • Розвиток бізнесу.
  • Досягнуті практичні результати здійснення інновацій (Innovation Output):
  • Розвиток технологій та економіки знань;
  • Результати творчої діяльності.

Дослідження проводиться з 2007 року і на даний момент представляє найбільш повний комплекс показників інноваційного розвитку у різних країнах світу.


Як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, президент Порошенко після візиту в США заявив про можливість збільшення частки поставок американського ядерного палива в Україну до 55 відсотків.

Нагадаємо, що раніше український уряд дав добро на будівництво під Києвом комплексу для ядерного палива. Однак дата реалізації проекту поки не називається чиновниками.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Последние Новости

Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: