Выбрала деньги и предательство: фанаты Приходько возмущены ее неожиданным решением

Приходько обвинили в измене

Выбрала деньги и предательство: фанаты Приходько возмущены ее неожиданным решением
Автор Желізняк Олександр в Новости/Шоу-бизнес

Поклонники таланта певицы Анастасии Приходько, которая недавно заявила, что оставляет сцену, возмущены ее решением уйти в команду Юлии Тимошенко.

Loading...

Об этом сообщает НАРОДНАЯ ПРАВДА со ссылкой на Instagram Приходько.

Так, певица заявила накануне, что решила менять ситуацию в стране и присоединяется к Тимошенко.

View this post on Instagram

Шaновні друзі! Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені нелегко. Останні роки, після численних відвідувань прифронтової зони і спілкування з нашими героями я зрозуміла, що моє покликання допомагати цим людям всім, чим я можу. Допомагати не лише своєю творчістю, але реальними справами. Обдумуючи своє майбутнє, я прийшла до висновку, що як політик у мене буде більше можливостей допомагати нашим бійцям, тимчасово переміщеним особам і всім нужденним . І свою допомогу я бачу у відновленні соціальної справедливості для кожного нужденного громадянина України. Всі свої рішення я завжди ретельно обмірковую і приймаю свідомо. Саме так, і не інакше, я свідомо вирішила розірвати всі контракти в Росії і повернутися в Україну. Саме тaк, свідомо я відмовилася там від всіх своїх нагород і преференцій. Також свідомо я стала вивчати українську мову і допомагати нашим хлопцям на фронті як волонтер. І, звичайно, свідомо подала позов проти Адміністрації Президента України захищаючи свою честь і гідність. Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини. І найголовніше, я знаю, що саме в цій команді я можу реалізувати свій потенціал політика. Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, і вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами і нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не тільки географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя.

A post shared by Анастасія Приходько (@prykhodko_official) on

Ее поклонники тут же заявили, что Приходько продалась.

Они написали ей множество возмущенных комментариев, в которых просят не делать запланированного.

«Настя, разве было мало разочарований в Вашей жизни? не делайте ошибки», «Анастасия, Вы — женщина, которая помогала Нашим ребятам, и пошли на сторону человека (принципиально ее имя даже не напишу), которая держит линию ориентированную в сторону кремля!! Разочарование …большое разочарование», «Выбрала деньги и предательство», «Так Тимошенко пророссийская же ( как так?», — пишут поклонники Насти.

Люди также отписываются от Приходько в соцсетях.

Кстати, Настя – не новенькая в политике, ранее она сотрудничала с Радикальной партией Олега Ляшко (РПЛ).

Источник: Народная Правда
загрузка...