Газопровід в обхід України: стало відомо, хто в ЄС допоможе Путіну

Кремль ожидает избрания нового канцлера ФРГ

Газопровід в обхід України: стало відомо, хто в ЄС допоможе Путіну
Автор Желізняк Олександр в Заграничная правда/Новости

В Кремлі очікують обрання нового канцлера ФРН, яке відбудеться восени 2021 року, щоб отримати карт-бланш для завершення проекту «Північний потік-2».

Про це в статті для НАРОДНОЇ ПРАВДИ пише директор Інституту світової політики Євген Магда.

Loading...

За словами експерта, після виборів президента України і  виборів до Європарламенту, що відбудуться наприкінці весни, Кремль піде у політичний контрнаступ  з ударом по європейських тилах для просування будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«На цьому тлі ритуальні танці навколо Nord Stream-2 не повинні вводити в оману, як і висловлене у резолюції Європарламенту занепокоєння його будівництвом. Цей енергетичний проект завдяки корегуванню відповідних документів ЄС перейшов до сфери компетенції Німеччини, яка є провідним бенефіціаром будівництва нової газової труби. Тому питання полягає не у тому, чи буде завершено другу чергу «Північного потоку», а у тому, коли саме це станеться», — стверджує Магда.

Як пояснив експерт, Кремль очікує обрання нового канцлера ФРН.

«Як видається, запуск в експлуатацію Nord Stream-2 стане аргументом для виборів до Бундестагу та виходу на політичну арену нового німецького канцлера восени 2021 року», — резюмував Магда.

Повний текст статті директор Інституту світової політики Євгена Магди для НАРОДНОЇ ПРАВДИ читайте тут: Путін зарядив гармати і зачаївся до літа.

Источник: Народная Правда
загрузка...