Ці поради допоможуть зберегти печінку здоровою

Гепатолог рассказал как защитить здоровье печени

Ці поради допоможуть зберегти печінку здоровою
Автор Желізняк Олександр в Новости/Правда о здоровье

Печінка — дуже важливий орган, вона відповідає за наш загальний фізичний стан і здоров’я, гепатолог розповів, як зберегти її здоровою.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РИА Новости.

Loading...

Хірург-гепатолог, доктор медичних наук Юрій Коваленко назвав прості правила, дотримання яких допоможе захистити печінку і запобігти захворюванням.

На думку доктора, ведення активного способу життя, включення в раціон фруктів, овочів і горіхів, скорочення споживання алкоголю, дотримання особистої гігієни сприяють здоров’ю організму в цілому і збереженню функції печінки. Надмірна вага і дефіцит рухової активності сприяють розвитку жирової дистрофії печінки.

Також печінка у небезпеці перед вірусами гепатиту В і С. Ризик «підчепити» їх підвищений у тих, хто робить татуювання та косметологічні процедури не дотримуючись санітарних норм.

Також важливу роль відіграє уникнення вірусного навантаження і профілактика зараження паразитами.

Онкологічні захворювання цього органу фахівці також пов’язують з неправильним способом життя пацієнтів і зловживанням алкоголю.

Нагадаємо, здорова печінка здатна фільтрувати все, що приймає. Саме тому в організмі здорової людини залишається все тільки корисне. А ось якщо печінка пошкоджена алкоголем, вірусами або хімічними речовинами, то вона не в змозі боротися з токсинами. Медики назвали ознаки того, що печінка переповнена токсинами.

Хотите читать новости в другом формате?
Подписывайтесь на телеграмм-канал НАРОДНАЯ ПРАВДА
Подписаться можно ЗДЕСЬ
Источник: Народная Правда
загрузка...
загрузка...