Вірус мутував: вчені шокували заявою про коронавірус

Министерство здравоохранения Малайзии сообщило, что коронавирус вышел на новый уровень

Вірус мутував: вчені шокували заявою про коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новости/Правда о здоровье

Коронавірус COVID-19 вийшов на новий, спорадичний, рівень, коли інфікований не контактував безпосередньо з зараженими і не відвідував небезпечні регіони.

Нову фазу захворювання зафіксували в Малайзії, повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я країни The Star.

Про цей випадок дізналися після того, як станом на 11 березня було протестовано в загальній складності 600 зразків — 138 зразків від пацієнтів з ознаками ГРВІ та 462 з симптомами грипу.

«Станом на 11 березня було протестовано в загальній складності 600 зразків, і один зразок дав позитивний результат на COVID-2019», — повідомив представник міністерства охорони здоров’я країни Нур Хішам Абдулла.

За словами представника Малайзії, зараз розслідування, як відбулося зараження, триває.

Виникнення спорадичного випадку свідчить про те, що хвороба поширилася в суспільстві, вийшовши з-під гарантованого контролю. Це відповідає третій фазі поширення захворювання.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

В Україні 13 березня померла перша жертва коронавіруса Covid-19, а відомий лікар Євген Комаровський відповів на питання про смертельної інфекції і розповів, як від неї захиститися.

Источник: Народная Правда