Українським лікарям пообіцяли підвищення зарплат у квітні

С 1 апреля медикам повысят зарплаты

Українським лікарям пообіцяли підвищення зарплат у квітні
Автор Желізняк Олександр в Экономическая правда/Новости

В Україні вже з 1 квітня збільшиться оплата праці медиків.

Loading...

Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді у президента з приводу запобігання поширенню в країні COVID-19, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Крім цього, прем’єр відзвітував про те, що вже готовий переглянутий проект держбюджету-2020, де закладена додаткова підтримка лікарів в умовах пандемії. На підвищені виплати медпрацівникам, закупівлю ліків і низку інших кроків по боротьбі з інфекцією закладені 97,1 млрд гривень. Остаточне ухвалення правок планується наступного тижня.

Тим часом в українській столиці вирішили доплачувати медикам, що безпосередньо займаються хворими з COVID-19. На доплати київським медпрацівникам вторинної ланки (лікарні) виділено в цілому 894 млн гривень. Лікарям інфекційних відділень доплачуватимуть за 5-10 тисяч гривень, а перші надбавки будуть нараховані вже у квітні.

Нагадаємо, що НАРОДНА ПРАВДА відстежує ситуацію з поширенням коронавірусу по регіонах, і поки лідерство зберігає Київ. Тут зафіксовано 107 випадків зараження коронавірусом. Для хворих з коронавірусною інфекцією вже виділені відділення у шести лікарнях і в пологовому будинку.

Також відзначимо, що раніше українські лікарі записали скандальне звернення до Зеленського.

Источник: Народная Правда