В Україні зросла середня пенсія: скільки будуть платити

ПФУ подвел итоги работы за прошлый год

В Україні зросла середня пенсія: скільки будуть платити
Автор Желізняк Олександр в Экономическая правда/Новости

У той час, як президент України Володимир Зеленський заявив, що Кабінет міністрів провалив стратегію підвищення пенсій, середня пенсія у 2019 році зросла на 437 гривень.

Як заявив глава Пенсійного фонду Євген Капінус, підбиваючи підсумки роботи за минулий рік, станом на 1 січня 2020 року середня пенсія склала 3083 гривень, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ПФУ.

В січні 2020 року пенсії в Україні отримали 632,4 тисяч пенсіонерів-переселенців. Загальна сума виплат – 3 мільярди гривень. Середній розмір склав 4714 гривень.

«Зокрема, щомісяця в Україні виплачували пенсію 11,3 млн пенсіонерам. Було призначено 378,8 тисяч нових пенсій. Також проведено 5 автоматичних перерахунків пенсій», – відзвітували в ПФУ.

До слова, в Україні осучаснення пенсій у березні, яке мало привести до зростання виплат на 8-12%, скасували, натомість індексація пенсій відбудеться у вересні 2020 року. Крім того, відповідно до нової стратегії підвищення пенсій додаткове зростання виплат буде здійснюватися у кілька етапів.

Також повідомлялося, що пенсії в Україні планують підняти для працюючих пенсіонерів – згідно з рішенням, прийнятим на засіданні Кабміну 26 лютого, громадянам, що працюють, доплачуватимуть понад 500 грн за більш пізній вихід на пенсію.

Источник: Народная Правда