Ванга передбачила коронавірус: деталі шокуючого пророцтва

Якобы Ванга в своих видениях видела, что люди будут падать и умирать прямо на улицах

Ванга передбачила коронавірус: деталі шокуючого пророцтва
Автор Желізняк Олександр в Новости/Социальная правда

Болгарська  ясновидиця Ванга ще в минулому столітті передбачила страшну епідемію в 2020 році. Так, в мережі заговорили про те, що вона передбачила можливо спалах коронавірусу. Яка саме хвороба буде атакувати людей, вона не уточнювала, проте Ванга говорила, що люди будуть падати і помирати прямо на вулицях від давно забутого вірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише info.sibnet.ru.

Loading...

Провидиця відзначала, що епідемія стрімко пошириться по всьому світу і забере безліч життів.

«У 1995 році я ще хлопчиною молодим розмовляв із Вангою, коли вона сказала, що в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства – планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей. Я зараз в шоці», – повідомив кум провидиці Сергій Косторний.

Кандидат біологічних наук, імунолог Марина Зуєва назвала пророкування болгарської ясновидиці дивовижним. Спеціаліст пояснила, чому Ванга могла вважати його старою хворобою. У 2002 і 2003 році схожий вірус викликав спалах захворюваності на атипову пневмонію. А відкрили коронавірус як вид ще в 1965 році.

Також раніше ми писали про те, що карантин у Києві може у найближчі дні стати більш суворим через загрозу поширення коронавірусу.

 

Хотите читать новости в другом формате?
Подписывайтесь на телеграмм-канал НАРОДНАЯ ПРАВДА
Подписаться можно ЗДЕСЬ
Источник: Народная Правда
загрузка...
загрузка...