Медик назвала місця, де можна захворіти на COVID-19 на новорічні свята

Медик назвала місця, де можна захворіти на COVID-19 на новорічні свята
Автор Романова Марі в Коронавирус/Новости/Социальная правда

Епідеміологи закликають відмовитися від походів один до одного в гості на новорічні свята, відзначаючи, що це більш небезпечно, ніж прогулянка на свіжому повітрі біля ялинки.

Такий коментар ТСН зробила лікар-епідеміолог Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк. На її думку, прогулянка на повітрі, похід на каток більш безпечні, ніж сімейні застілля, де люди сидять впритул один до одного:

Loading...

«Єдине, що бентежить, так це походи людей в гості один до одного, тому що новорічні свята точно не обійдуться без гостей, без поїздок до бабусь і дідусів. Але, на жаль, це країна контролювати ніяк не може, тому залишається сподіватися на відповідальність кожної людини за свою сім’ю, тому що як раз таке перебування друг у друга в гостях — більш ризиковано, ніж просто похід на ялинку».

На думку лікаря, ходіння один до одного в гості викликає найбільший ризик інфікування.

«Ми ризикуємо побачити великий підйом захворюваності після новорічних і різдвяних свят не через ялинки, не через гуляння на вулиці, а саме тому, що все буде закрито і люди будуть ходити один до одного в гості», — підкреслила Сояк.

Як ми вже розповідали, Новий рік-2021 українці зустрінуть в умовах пандемії COVID-19. Нагадаємо, продовжує діяти масковий режим, треба дотримуватися дистанції, а з 8 по 24 січня в країні діятиме локдаун.

Источник: Народная Правда
загрузка...
загрузка...