Дві європейські країни офіційно підтримали членство України в НАТО

Дві європейські країни офіційно підтримали членство України в НАТО
Автор Желізняк Олександр в Новости/Политическая правда

Литва, Польща та Україна підписали спільні документи про співпрацю, один з них висловлює підтримку членства України в Європейському Союзі і НАТО.

Про це в Facebook повідомляє глава МЗС Дмитро Кулеба:

«У цьому документі ми констатуємо те, що об’єднує наші держави не тільки в минулому, але і майбутньому. В майбутньому це, безумовно, єдина Європа».

Кулеба додав, у відповідній декларації Литва і Польща підтвердили свої прагнення докладати всіх зусиль, щоб Україна стала членом НАТО і Євросоюзу. Ці країни також підтримують «Кримську платформу» і засуджують російську агресію.

Уже відомо, що країни також підписали дорожню карту розвитку Люблінського трикутника і план заходів з протидії дезінформації.

Напередодні президент України Володимир Зеленський виступив на форумі «Україна 30. Міжнародна політика», заявивши, що головними національними інтересами країни є мир, деоккупація Криму і відновлення територіальної цілісності країни. Зеленський також підкреслив, що протидія агресії, незаконна анексія Криму та війна в Донбасі — це виклик всьому світу. Він також вважає , що Україна вже зробила достатньо, щоб отримати «путівку» в НАТО.

Зеленський ртакож анонсував, що незабаром Україна отримає турецькі безпілотники Bayraktar. Їх передадуть українській морській авіації.

Источник: Народная Правда