30-градусна спека ще повернеться: синоптик дав детальний прогноз погоди на серпень

В последних числах лета в страну придет прохлада

30-градусна спека ще повернеться: синоптик дав детальний прогноз погоди на серпень
Автор Романова Марі в Новости/Погода

З першим днем останнього місяця літа, 1 серпня, в деяких регіонах України серйозно похолодає. Однак синоптики відзначають, що тепло повернеться в наш регіон.

Про те, яка погода в Україні буде в серпні в коментарі » апостроф » розповів народний синоптик Володимир Деркач, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Володимир Деркач зазначає, що на початку серпня на високі температури в Україні чекати не варто. Потеплішає і навіть буде жарко ближче до середини місяця:

«У серпні ще повернеться спекотне літо. Перша декада місяця буде прохолодна, а після прийде справжнє літо і спека до 30 градусів і навіть вище. Пік високих температур очікується в другій декаді серпня. І тільки в останніх числах літа в країну прийде прохолода: ще не осіння, але температури знизяться до 20 градусів тепла «, — стверджує синоптик.

30-градусна спека ще повернеться: синоптик дав детальний прогноз погоди на серпень

А ось народний синоптик Леонід Горбань з таким прогнозом не згоден. Нагадаємо, за його словами, на початку серпня в Україні збережеться досить спекотна погода — температура повітря буде в межах 30-35 градусів тепла. Він також додавав, що все зміниться після 10 серпня, після цієї дати температура повітря почне падати. При цьому на півдні спека протримається лише до середини місяця.

Нагадаємо, сьогодні вдень повітря в середньому прогріється лише до 23 градусів, на півдні до 29. Крім того, сьогодні в південних, більшості східних та центральних областей оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла про те, що погода в серпні почнеться зниження температури повітря.

Источник: Народная Правда
загрузка...